Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü 0x3013 - CharacterData sorunsuz ayrıştırabilen var mı?

kovboi

KGuardEDGE
.
Developer
Alınan Beğeni
587
Ödül Puanları
93
Şu işaretli byte dizileri sadece "unknown" olarak yazdığım ve muhtemelen bir flag olan byte 1'e eşit olduğunda geliyor.
  1. Petlerin stateleri dizilerde de gözüktüğü gibi değişmekte ve petleri özel kılan herhangi bir durum tespit edemedim.
  2. Yaklaşık olarak %1 ihtimalle "unknown" flagı 1 olmakta.
  3. İşaretli dizinin uzunluğunun neye göre değiştiği hakkında herhangi bir fikrim yok.
  4. zBot veya benzeri botlar ve paylaşılmış parserler ve ve emulatörler de dahil oldukça kapsamlı bir araştırma yaptım ancak bir sonuç elde edemedim.
  5. Nadir bir hata olmasına rağmen bu item envanterinde olan karakterin her teleportunda doğal olarak karşılaşılıyor.

İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

COS_P_BEAR için yeni log da geldi.

C-like:

SQL

.
Alınan Beğeni
219
Ödül Puanları
43
burdaki sorun tam olarak nedir?

Oyla 0

kovboi

KGuardEDGE
.
Developer
Alınan Beğeni
587
Ödül Puanları
93
burdaki sorun tam olarak nedir?
Unknown sonrasını net olarak ayrıştırmalıyız ki sıradaki iteme geçebilelim. Aksi halde kayma olur.

Unknown sonrasındaki dizinin boyutu sabit değil.

Oyla 0

kovboi

KGuardEDGE
.
Developer
Alınan Beğeni
587
Ödül Puanları
93
bence ikinci bir flag var.

C#:

0 ve 5 için yazıp loga bıraktım da 10 dakikadır hata logu gelmedi. Başka değerler de alabiliyor mu onu merak ediyorum :unsure:

Oyla 0

SDClowen

PHP ~ C# ~ C++ ~ TypeScript
.
Alınan Beğeni
344
Ödül Puanları
263
Hesap'ta bir yanlışlık vardır. Paket struct'da herhangi bir sıkıntı olmadığına eminim. Çünkü botlarımda, filterimde ve emulatörümde kullanıyorum. Eğer hata aldığın 3013 paketinin dump halini buraya yorum olarak atabilirsen o paketi ayrıştırmana memnuniyetle yardımcı olurum.

Oyla 0

kovboi

KGuardEDGE
.
Developer
Alınan Beğeni
587
Ödül Puanları
93
Hesap'ta bir yanlışlık vardır. Paket struct'da herhangi bir sıkıntı olmadığına eminim. Çünkü botlarımda, filterimde ve emulatörümde kullanıyorum. Eğer hata aldığın 3013 paketinin dump halini buraya yorum olarak atabilirsen o paketi ayrıştırmana memnuniyetle yardımcı olurum.
Evet hesap hatası yapmışım mesajda düzelttim tekrar.

Ekran görüntüsü 2020-12-15 175423.png

Bu çözecektir tekrar teşekkür ederim ^^

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.