Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

YSGBilişim
paymax

Paylaşım 10 dakikada vSRO Server Kurulumu (2023)

Katılım
13 May 2022
Mesajlar
1
Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1
Konum
arhavi


2023 Özellikleri
Chinese Tutorial Fix FGW Monster Spawn Fix Dimension Pillar spawn rate Fix Tüm avatarlar F10 da aktif edildi. vSROServerStarter dahil edildi. Setup içerisine Client, Edits, PK2 Tools, SBot, Server dahil edildi.

Kurulum
Kuruluma başlamadan önce Virüs ve tehdit koruması ayarını açın ve Ayarları yönete tıklayın Gerçek zamanlı korumayı kapalı konumuna getirin daha sonra Dışarıda bırakılanları ekle veya kaldıra tıklayın Bir dışlama ekleden Klasöre tıklayın C:\Program Files (x86)\vSRO 1.188 konumunu seçin.
Videodaki adımları takip edin, değişiklikleri uygula yapmadan önce zip biçiminde veritabanına sahipseniz Veritabanı işlemleri bölümünden dosyadan yükleye tıklayın eğer yoksa veya sıfır kurulum yapmak istiyorsanız clean database yükle seçeneğine tıklayın. Detaylı anlatım için zip içindeki videoya bakın.

İndirme bağlantıları (1)
*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***


İndirme bağlantıları (2)
*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***


Diğer konular
CSRO-R Files 130 Cap 15DG (2021)

güzel anlatım
 
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.