Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü 100 Cap Level Data istek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Alınan Beğeni
61
Ödül Puanları
28
Merhaba Arkadaslar 100Cap Level Data Lazim Ben Level Datayi kurcaladim fakat Char 100 Lvl oluyor /ZOE MOB_TQ_BLACKSNAKE 100 100 lvl olunca 100 tane attimda oyundan atiyor beni ? ne yapmaliyim ?

Alınan Beğeni
8
Ödül Puanları
8
bak şimdi shard databasedeki reflevelle media pk içindeki server_dep in içindeki leveldata.txt nin aynı olması lazım, farklılık varsa atar oyundan

Oyla 0

Pyrodox

Photoshop CC, ECSRO, Video Edit,
Designer
Alınan Beğeni
1,746
Ödül Puanları
93
SQL serverden _Reflevel tablosunu ve mediadan leveldata.txtini ikisinide aynı sekilde yapman gerek.

Oyla 0
Alınan Beğeni
61
Ödül Puanları
28
SORUN CÖZÜLDÜ. İlgi ve Akalanız icin Tesekkürler..

Son düzenleme:
Oyla 0
Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
sr patcher dende kontrol et oyun kaç capa ayarlı

Oyla 0
Alınan Beğeni
61
Ödül Puanları
28
Evet Onun Kontrollerını yaptım 110 Captan 100 Cap Ch Serverine Cekıyorum Serveri Cok urastıracak fakat güzel bi database cıkacak :D

Oyla 0
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.