Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Paylaşım Clean DB+Client+Files (Fixed) - Sınırsız link VsUpload.com

Alınan Beğeni
52
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Forumumuzda bulunan 1.88 Clean DB üzerinden yapılmış fixli bir paylaşımdır.

İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

GOOGLE DRIVE DOWNLOAD LINKLERI

Bugün fark ettim kale yapılarını fixlememişim. Sadece okutun ve restart edin.

Files içinde GS ve Shard'a Jellybitz'e ait GS ve Shard DLL'lerini inject ettim. Yine files içinde bu DLL'lere ait *.ini dosyalarını göreceksiniz. Orada bir çok ayar mevcut..
Örnek olarak guild storage sayfa sayısını değiştirme diyebilirim.. Kendinize göre düzenlersiniz.
Files ana klasörü içinde vSRO-GameServer.ini ve vSRO-ShardManager.ini

Tôi không thể thêm tổng số vi-rút vì kích thước tệp quá lớn vì trang web có giới hạn kích thước tệp.
Ngoài ra, tôi đang sử dụng eset gật đầu 32 được cấp phép, nếu có bất kỳ vi rút nào, nó sẽ không mở được.

Mật khẩu cho tất cả các kho lưu trữ: DragonSlayer

BỔ SUNG:
Tài khoản ký tự GM đã tồn tại trong bảng TB_User.
TÔImột
PWmột

Làm thế nào để bạn mở khóa thông thạo GM cho nhân vật của chính mình?
Có một bảng tên _CharSkillMastery trên SRO_VT_SHARD.
Tìm ID nhân vật của bạn từ bảng _Char và nhập nó vào ô đầu tiên ở cuối bảng _CharSkillMastery. Ô thứ hai sẽ là Mastery ID, GM Mastery ID là 289. Ô cuối cùng là MasteryLevel. Chỉ cần nhập 1.
Bạn thêm nó vào dưới cùng, nhưng bảng sẽ kéo phần bạn thêm vào dưới các dòng chính của nhân vật của bạn.
Tốt
ID CHAR của bạn289một

Đã định hình.
Trong khi do, trong game, nếu bạn dịch chuyển tức thời thì bạn sẽ dc, cái này ko có vấn đề gì.

LƯU Ý BỔ SUNG 2 : Khóa chính và cài đặt Danh tính của các bảng đã được thực hiện cho chương trình Vsro NPC Nhưng đây là điểm bạn cần chú ý; Bạn nên cài đặt chương trình vsronpc và làm theo hướng dẫn trong menu chỉnh sửa cơ sở dữ liệu. Ví dụ, anh ta nói ở đó, hãy làm trống bên trong bức tranh đó, lấy nó từ đây, dán nó vào đó, bạn biết đấy !!! Nếu máy khách gặp sự cố, bạn làm theo hướng dẫn tại đó. Tôi vừa thực hiện cài đặt bảng, hãy ghi nhớ.
Nói ngắn gọn như [USER = 189] @AleriyaSama [/ USER] đã nói
Nếu bạn xóa nội dung của "Refshopitemstockperiod.txt" và đưa nó vào phương tiện truyền thông, sự cố của bạn sẽ biến mất.

Lưu ý bổ sung 3 : Tôi đã tạo một tập lệnh cho chính mình cho các bảng RefNest, RefTactics và RevHive. Tôi đã sử dụng nó, vì vậy hầm của guild Constantinople có thể đã được kéo bên cạnh hầm thông thường.:)

Tôi nghĩ tôi sẽ mang nó đến một nơi gần gũi vì có những con bọ trên cầu thang.

LƯU Ý BỔ SUNG 4 : Ngoài các bản sửa lỗi nêu trên; Không có cài đặt _Schedule nào bao gồm các sự kiện đã lên lịch như BA, CTF bị động đến. Những sự kiện này (bao gồm cả việc làm Cave, medusa) có thể không hoạt động vì chúng đã cũ. Đề nghị của tôi; Bạn phải xóa bảng _Scheduler và tạo lại phần SMC Scheduler theo ý bạn.
Người dùng sẽ tự làm, tôi không hỗ trợ vấn đề này.

Tôi cũng không chạm vào số lượng và tốc độ xuất hiện của mob. Người dùng sẽ tự đặt nó.
Tôi chưa chạm vào bất kỳ vật phẩm nào trong NPC hoặc F10. Phần này cũng thuộc về người dùng. Tôi sẽ không hỗ trợ.
Vì nó là một cơ sở dữ liệu sạch, tôi khuyên bạn nên kiểm tra nó đến từng chi tiết nhỏ nhất.

LƯU Ý BỔ SUNG 5 : Tôi đã thực hiện các thay đổi đối với các bức tường, v.v. ở thành phố Constantinople trong trò chơi của riêng tôi. Tôi đã sử dụng dữ liệu của riêng mình vì tôi đã thu thập dữ liệu hoàn chỉnh. Ví dụ, có những thay đổi về hình ảnh như chữ viết trên đài phun nước của nhà thờ, cờ, áp phích FSM trên tường ở dưới cùng của két sắt.
tks you

EvaAngel

Elite
.
Alınan Beğeni
86
Ödül Puanları
18

@DragonSlayer All Scrolls doesn't work I tried Job Remover - Silk​

Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

@DragonSlayer Look. Scrolls Silk doesn't work
if scrolls does not work .. then that means you have missing procedure ..

check logdb addlogitem with scroll ID and do the update query ..

if you don;t have it or written wrong then add it check it and let us know

if u don;t have lines DM will send u you later

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,859
Ödül Puanları
213
@A.MoDy
Did you add the silk scrolls I gave you in our last meeting via anydesk? I use them too, they're fine and bugless.
It was even used in a game that I edited and was active for 7 months. I would also like to point out that, that game I mentioned was opened through this database.

I told ppl here who use this database in this thread I share, you'll see if you use a translation and read it what I mean... I will not support ppl in such cases. Because time is one of the most valuable things for ppl. I believe you can achieve this yourself. Mistakes are the stairs to success.

Shortly: I think it's procedural or possibly due to Item linking in tables.
gL

EvaAngel

Elite
.
Alınan Beğeni
86
Ödül Puanları
18
@EvaAngel i check procedure and lines and test new server flies same problem
i'm sure if you ad scroll as Dragon explain ..

Did you check Log Database ? Addlogitem ? did you add lines there correctly ? with the correct event and operation IDs ? if you did it correctly it will work ... i'm sure there is something missing or configured wrong from your side .. take your time and review your lines

Make Sure you have something like this :

LOG DB ---------------------------------------------- IF (@Operation = 41 AND @ItemRefID = 'ScrollID from RefObj comm') BEGIN DECLARE @JID int, @Silk int; SET @Silk = 5000 -- Amount of silks SELECT @JID = UserJID from [SRO_VT_SHARD].[dbo].[_User] where CharID = @CharID IF EXISTS (Select * from [SRO_VT_ACCOUNT].[dbo].[SK_Silk] where JID = @JID) UPDATE [SRO_VT_ACCOUNT].[dbo].[SK_Silk] set silk_own = silk_own + @Silk where JID = @JID -- You Can Change Silk_Own To Gift_Silk or Silk_Point ELSE INSERT INTO [SRO_VT_ACCOUNT].[dbo].[SK_Silk] SELECT @JID, @Silk, 0, 0 END

brow

.
Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
3
Forumumuzda bulunan 1.88 Clean DB üzerinden yapılmış fixli bir paylaşımdır.

GOOGLE DRIVE DOWNLOAD LINKLERI

Bugün fark ettim kale yapılarını fixlememişim. Sadece okutun ve restart edin.

Files içinde GS ve Shard'a Jellybitz'e ait GS ve Shard DLL'lerini inject ettim. Yine files içinde bu DLL'lere ait *.ini dosyalarını göreceksiniz. Orada bir çok ayar mevcut..
Örnek olarak guild storage sayfa sayısını değiştirme diyebilirim.. Kendinize göre düzenlersiniz.
Files ana klasörü içinde vSRO-GameServer.ini ve vSRO-ShardManager.ini

Dosya boyutları çok büyük olduğundan virus total ekleyemiyorum çünkü sitenin bir dosya boyutu limiti mevcut.
Ayrıca lisanslı eset nod32 kullanmaktayım herhangi bir virüs olsa zaten açtırmaz.

Bütün arşivlerin şifresi: DragonSlayer

EK OLARAK:
TB_User tablosunda bir GM karakter hesabı hali hazırda mevcuttur.
ID1
PW1

GM mastery'i kendi karakteriniz için nasıl açarsınız ?
SRO_VT_SHARD üzerinde _CharSkillMastery isimli bir tablo var.
_Char tablosundan karakter ID'nizi bulup _CharSkillMastery tablosunda en altta ilk hücreye girin. İkinci hücre Mastery ID olacak, GM Mastery ID'si 289'dur. Son hücre ise MasteryLevel'dir.. 1 girmeniz yeterli.
En alta eklersiniz ama tablo eklediğiniz kısmı karakterinize ait mastery satırlarının altına çekecektir rahat olun.
Yani
CHAR ID'niz2891

Şeklinde.
Bunu yaparken oyundaysanız teleport olursanız dc olursunuz bu bir sorun değildir.

EK not 2: Vsro NPC programı için tabloların Primary key ve Identity ayarları yapıldı.. Fakat burada dikkat etmeniz gereken nokta şu; vsronpc programını kurup database düzenle menüsünde geçen yönergeleri yerine getirmelisiniz. Mesela orada şu tablonun içini boşaltın şurdan alın şuaya yapıştırın falan diyor ya hani!!! Client crash olursa oradaki yönergeleri yaparsınız. Ben sadece tablo ayarlarını yaptım aklınızda bulunsun.
Kısacası @AleriyaSama 'nın dediği gibi
"Refshopitemstockperiod.txt" nin içeriğini silip tekrar media'ya enjecte ederseniz crash sorununuz gider

EK not 3: RefNest, RefTactics ve RevHive tabloları için kendime göre bir script oluşturmuştum. Onu kullandım bu sebeple Constantinople guild kasası normal kasanın yanına çekilmiş olabilir :)

Merdivenlerde bug oluşuyor diye yakın bi yere çekeyim demiştim.

EK not 4: Yukarıda belirtilen fixler dışında; BA, CTF gibi zamanlanmış etkinlikleri kapsayan hiçbir _Schedule ayarına dokunulmamıştır. Bu etkinlikler (job Cave, medusa dahil) eski tarihli olduğundan çalışmayabilir.. zamanlarının ayarlanması gereklidir, ayarlandığında sorunsuzdur. Tavsiyem; _Scheduler tablosunu temizleyip SMC Scheduler kısmını kendinize göre baştan yapmanız olur.
Kullanıcı kendisi yapacaktır bu konuda destek vermiyorum.

Ayrıca mob spawn sayıları ve hızına da dokunmadım. Kullanıcı kendisi ayarlayacaktır.
NPC'de veya F10'da bulunan hiçbir eşyaya dokunmadım. Bu kısım da yine kullanıcıya aittir. Destek vermeyeceğim.
Clean bir veri tabanı olduğundan en ince detaylarına kadar test etmenizi öneririm.

EK not 5: Kendi oyunumda Constantinople şehir içinde duvarlarda vs değişiklikler yapmıştım. Data içeriğini eksiksiz toplandığımdan dolayı kendi datamı kullanmıştım.. Örneğin kilise çeşmesindeki yazı, bayraklar, kasa dibindeki duvardaki FSM posterleri gibi görsel değişiklikler mevcut... onları istemeyen olursa orijinal halini normal bir oyundan data içinden constantinople ddjlerini çekerek eski haline çevirebilirsiniz
tşk

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.