Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Paylaşım Clean DB+Client+Files (Fixed) - Sınırsız link VsUpload.com

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,854
Ödül Puanları
213
Çok tuhaf. Yok bir şey değiştirmedim. Database isimleri aynı kullanıcı adı sa şifresi 123456 hatta. Sadece server ismini değiştirmiştim. Zaten çin karakterlerde hiçbir sıkıntı yaşamadığım halde avrupada sıkıntı yaşadığım zaman bir tuhaflık olduğunu sezmiştim. Hani ikisinde de sıkıntı yaşasam üç beş değiştireceğim yer aklımda beliriyor ama bu şekilde nasıl fixleyebileceğim konusunda bi fikrim yok malesef. Tavsiyeleriniz var mıdır rica etsem?
Dump bir şey gösteriyor mu ?

alir13

.
Alınan Beğeni
52
Ödül Puanları
28
Dump bir şey gösteriyor mu ?
Dump klasörü boş ama FatalLog'un içinde şöyle bir yazı oluşuyor yanılmıyorsam.

2022-12-16 19:36:19 [SR_ShardManager] ScheduleExecutor : Don't Exist ScheduleJob - SCHEDULE_DEF_SPECIAL_GOODS_SELL in GetWorkingStateWhenServiceStart()
2022-12-16 19:36:19 [SR_ShardManager] Schedule Manager : WorkingStateWhenServiceStart is not exist -

Alınan Beğeni
574
Ödül Puanları
93
Medusa triggerlarındaki sorunu düzeltebildiniz mi ?
Medusa odasına ışınlanmadan önceki alanda eğer trigger Senior General Ki spawn ederse buga girer. Soso veya mob spawn ederse sorun olmaz.
Düzeltemezseniz haberim olsun.
bu konu hakkında biraz bilgi verebilir misin

Alınan Beğeni
249
Ödül Puanları
63
Dump klasörü boş ama FatalLog'un içinde şöyle bir yazı oluşuyor yanılmıyorsam.

2022-12-16 19:36:19 [SR_ShardManager] ScheduleExecutor : Don't Exist ScheduleJob - SCHEDULE_DEF_SPECIAL_GOODS_SELL in GetWorkingStateWhenServiceStart()
2022-12-16 19:36:19 [SR_ShardManager] Schedule Manager : WorkingStateWhenServiceStart is not exist -
SMC de değişiklik yaptın mı yada SQL de tabloda ?

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,854
Ödül Puanları
213
bu konu hakkında biraz bilgi verebilir misin
Senior General Ki isimli Unique için Tab_RefNest üzerinde 2 girdi var. Biri normal olarak Qin-Shi Tomb'da kendi yerinde spawn olan.. diğeri ise trigger üzerinden medusa odasından bir önceki odada spawn edilen.

Slot editör üzerinden göstereyim... büyütmek için aşağıdaki resme tıkla.
Bende şu an hücre değeri sıfır yani olması gerektiği gibi...
Sarı ile mark ettiğim unique tetiklenerek atılan unique.. MaxTotalCount kısmını 0 yaptığında sorun düzelecek ve artık sadece tetiklenerek 1 defa spawn edilecek.
1671213570627.png

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,074
Ödül Puanları
113
Geçtiğimiz şubat ayı içinde özellikle bu veritabanını isteyen biri için edit yaparak veritabanını teslim ettim. 2 ay açık kaldı ve iki ırk da mevcuttu oyunda. Sorun yaşanmadı yaşansa dönüşü olurdu. Herhangi bir şey mi değiştirdiniz veya veritabanlarını kurarken farklı bir isimde mi kurdunuz ?
jxgamede bu sorunlar yokmu yani tam olarak herhangi bi sorundan dolayı kapanmadı mı yani merak ettim sadece :D

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,854
Ödül Puanları
213
jxgamede bu sorunlar yokmu yani tam olarak herhangi bi sorundan dolayı kapanmadı mı yani merak ettim sadece :D
İlki istanbul sunucusunda Kguard kullanılıp açılması, sonra sunucu taşındı ve bu sorunu düzeltmiştim zaten.
Kapanma sebebi bana göre; TL ile satılması gereken şeylerin coin ile kolay bir şekilde alınması.. E haliyle coinle alıyorsan TL ödemezsin ve sunucuya coinle ödeme yapmıyorsun :)

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,074
Ödül Puanları
113
İlki istanbul sunucusunda Kguard kullanılıp açılması, sonra sunucu taşındı ve bu sorunu düzeltmiştim zaten.
Kapanma sebebi bana göre; TL ile satılması gereken şeylerin coin ile kolay bir şekilde alınması.. E haliyle coinle alıyorsan TL ödemezsin ve sunucuya coinle ödeme yapmıyorsun :)
yani coin sistemlimi oyun tmm tek coin olayını başka bi sisteme geçirsek düzelcek yani sagol bilgi için rar dosyasında bir sürü txt not düşmüşsün ondan sorayım dedim :D

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,854
Ödül Puanları
213
yani coin sistemlimi oyun tmm tek coin olayını başka bi sisteme geçirsek düzelcek yani sagol bilgi için rar dosyasında bir sürü txt not düşmüşsün ondan sorayım dedim :D
Bana kalsa öyle yapmazdım coin sistemi falan ama oyun sahibi ne derse o biliyosun :) Corki gibi paketi alıp teslim eder gerisine karşımam :)

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.