Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü 110 Cap Serveri 120'ye nasıl cevirebilirim ?

Thanatos

.
.
Alınan Beğeni
656
Ödül Puanları
93
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
srpatcher ille leveli ayarladım. 120 cap sro client buldum ref leveli değşştirdim ama 110 da kalıyor bu nedendir ?

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,916
Ödül Puanları
113
Biraz zahmetli bir işi var bunun :D Gidip refskill tablosunda clean databasede 110 a kadar skiller açıktır. 110 dan 120 ye olanların service "0" dır. Onları "1" yapabilmen lazım ama onunla uğraşmanı pek önermiyorum. Bir hata yaparsan skillvirtual.txt hatası verecektir. Bir arkadaşım paylaşmıştı bunu çözmenin yolunu bulabilirsem atarım.
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Gerçekten 110 dan 120 ye çekebilmek kolay bir iş değil bu arada bence 110 dan başla ya da 120 cap db bul öyle takıl :D

Oyla 0

Thanatos

.
.
Alınan Beğeni
656
Ödül Puanları
93
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Biraz zahmetli bir işi var bunun :D Gidip refskill tablosunda clean databasede 110 a kadar skiller açıktır. 110 dan 120 ye olanların service "0" dır. Onları "1" yapabilmen lazım ama onunla uğraşmanı pek önermiyorum. Bir hata yaparsan skillvirtual.txt hatası verecektir. Bir arkadaşım paylaşmıştı bunu çözmenin yolunu bulabilirsem atarım.

Gerçekten 110 dan 120 ye çekebilmek kolay bir iş değil bu arada bence 110 dan başla ya da 120 cap db bul öyle takıl :D
artık senin dbyi satın alacaz o zaman yapacak bişi yok :) :D

Oyla 0

Thanatos

.
.
Alınan Beğeni
656
Ödül Puanları
93
Teşekkür Ederim Önerini dikkate alacağım :)

Oyla 0

AleriyaSama

.
Alınan Beğeni
2,916
Ödül Puanları
113
Teşekkür Ederim Önerini dikkate alacağım :)
Ben zamanında dinlememiştim bu işlere ilk başladığımda 120 cap bir database komple kendime göre düzenleyip bütün düzenlemeleri yapmıştım fakat sonda Fortress war sorunu yaşadım bütün 2 aylık emeğim gitmişti. Ondan dolayı hem clean database kullan hemde zevk alırsın database editlerken :)

Oyla 0

Thanatos

.
.
Alınan Beğeni
656
Ödül Puanları
93
inşallah öğreneceğim sayenizde.

Oyla 0

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,141
Ödül Puanları
303
120 skillerini direkt açarsan clientless yiyeceksin. 10-15 skill'in açılmaması gerekli.
Ek olarak 110 üzeri hiç bir skill birbirine bağlı olması gerekirken bağlı değil, bunları da tek tek bağlaman gerekli.

Yani, konu tamamen sıkıntılı ve uğraş isteyen bir iş.

Verebileceğim en güzel öneri, skillerin hepsini bir anda açmak yerine build olarak tek tek açman, hata veren skilleri kapatman.

Oyla 0

AleriyaSama

.
Alınan Beğeni
2,916
Ödül Puanları
113
120 skillerini direkt açarsan clientless yiyeceksin. 10-15 skill'in açılmaması gerekli.
Ek olarak 110 üzeri hiç bir skill birbirine bağlı olması gerekirken bağlı değil, bunları da tek tek bağlaman gerekli.

Verebileceğim en güzel öneri, skillerin hepsini bir anda açmak yerine build olarak tek tek açman, hata veren skilleri kapatman.
Tek tek denemek güzel bir şey burak hocamda gerçekten çok fazla skill var :)

Hakan yardımcı olabildi banada :)

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.