Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü 110 levelde 1 levellerden bile item düşüyor

Alınan Beğeni
22
Ödül Puanları
8
Merhabalar 110 level hesapla 1 level moblardan bile sun normal item düşüyor nasıl düzeltebilirim

Yuppi

vsro.org
.
Alınan Beğeni
2,567
Ödül Puanları
113
Merhabalar 110 level hesapla 1 level moblardan bile sun normal item düşüyor nasıl düzeltebilirim

Clean gs mi kullanıyorsun? Drop tablolarında ne gibi işlemler yaptın? ayrıntılı bilgi vermen gerekiyor.

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,637
Ödül Puanları
605
herhangi bir işlem yapmadım hgsunucuların desteklide kurdukları db
HG Sunucuların destekli paketini almak yerine clean bir db kursaydınız bence daha iyiydi. Ne işlemler yapıldığını bilmediğiniz bir dbye ne gibi bir yol izleyeceğinizi bilemezsiniz ki.

Alınan Beğeni
22
Ödül Puanları
8
HG Sunucuların destekli paketini almak yerine clean bir db kursaydınız bence daha iyiydi. Ne işlemler yapıldığını bilmediğiniz bir dbye ne gibi bir yol izleyeceğinizi bilemezsiniz ki.
normalde destekli birkaç edit yapacaklarını söylediler aldıktan sonra mesajlara bile bakmadılar vsro ile ilgim suana kadar hiç yoktu
server bize kaçınca mecburen bu işe giriştik normalde yazılımcıyım (yazılım mühendisliği okuyorum) vsroya yeni basladım 4 gün oldu yavaş yavaş öğrenmeye başladım bundan sonra hayatta almam zaten

sector1337

Programmer
.
Alınan Beğeni
61
Ödül Puanları
75
Sorunun db kısmında bütün mobların seviyeleri değiştirilip arttırılmasından kaynaklanıyor.
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Koddaki SRO_VT_SHARD_INIT ve SRO_VT_SHARD isimlerini kendi dbne göre karşılaştırıp bu şekilde başka bir dbden kendi dbne mobların orjinal level değerleri ile güncelleyerek sorununu çözebilirsin

Alınan Beğeni
61
Ödül Puanları
28
Ayni Sorun Bendede var Tiger lardan 101 item cikiyordu TimeGame Dabatasesini Editliyorum Sorun Cozulmemis sanirim cozulurse buradan tekrardan donus yaparsaniz bizlerde yaralanabiliriz..

Alınan Beğeni
15
Ödül Puanları
18
dostum direk panelden lvl falan atlattıgın zaman 1 lvlden item düşüyor sebebi buydu bende yaşadım aynısını bundan olabileceğini düşünüyorum

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.