Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü 11_A itemlerin fiyatlarını 3m yapmak için gerekli kod verebilecek var mı ?

Alınan Beğeni
171
Ödül Puanları
43
Merhabalar,
Arkadaşlar 11dg itemlerin satış fiyatını 1 gold yapmıştım. Geri de düzeltemedim. 11 Dg itemlerin moblardan düşenlerin yani satış fiyatını 1 yapabilecek kodu yazabilecek arkadaşlar varsa ve verirse sevinirim. Saygılar :)

Alınan Beğeni
717
Ödül Puanları
93
Mobdan düşen item-npc'den alınan item diye ayrı ayrı olmuyor onlar.
1-10Dg itemlerin a-b-c'si var, 11dg'de ise sadece A drop olur. :D
Sen şimdi konu başlığındaki gibi hepsini 3m yapacak query mi istiyorsun yoksa 1 yapacak query mi?

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
.
Alınan Beğeni
6,108
Ödül Puanları
303
Bunu burdan kimse ezbere yapamaz, nereye ekledin, hangi npc'de hangi sıradalar bilmiyoruz.
vsro npc programı ile elinle tek tek düzeltmen daha sağlıklı olur, kodla uğraşılacak bişey değil bu, basit bişey zaten.

Alınan Beğeni
717
Ödül Puanları
93
@minikbirkul
Arkadaşın sorduğu _RefObjCommon'daki Price (Satış fiyatı), npc'den alış fiyatı değil :)
İşlem yapmadan önce db-client yedek almayı unutma.
Aşağıdakileri değiştirmeden okut;
1- 11_A Weapon & Acc & Shield
SQL:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.
2- 11_A Armor
SQL:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Alınan Beğeni
196
Ödül Puanları
43
Kanka arkadaş paylaşmış zaten ama her itemin satış fiyatını aynı yapar o kod.
İstersen şöyle bir yol söyleyebilirim:
11DG olan bütün itemleri silmeni sağlayacak bir kod veririm sana (_RefObjCommon'dan)
Silersin RefObjCommon u IDENFTY ayarını kapatırsın ardından ben sana bütün 11DG itemlerin satırlarını veriyim oraya yapıştır direk.
Örneğin 1128ID li bir item sildiğinde yeniden 1128 ID li bir item ekleyebilirsin. Bunda Her hangi bir ID çakışması meydana gelmez (Başka bir tabloda işlem yapılmadığı sürece.)
Gerekli Kodları ve tabloları atabilirim sitersen sana sadece kopyala yapıştır yaparsın hemde bütün itemlerin alış satış fiyatları orjinal haline döner.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.