Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü 120 cap Clean DB ve Client lazım

Alınan Beğeni
266
Ödül Puanları
43
Arkadaşlar öncelikle herkese hayırlı günler.

120 cap sıfır hiç ellenmemiş database ve client arıyorum. Sıfırdan tek tek editleme yapacağım yardımcı olabilecek olan varsa sevinirim. Şimdiden herkese teşekkürler

Xena

.
Alınan Beğeni
1,130
Ödül Puanları
93
120 cap hiç ellenmemiş database yok ama 110 cap olarak filesların ilk paylaşıldığı zaman ki client db var

Oyla 0

tylu

VSro
.
Alınan Beğeni
977
Ödül Puanları
93
120 cap hiç ellenmemiş database yok ama 110 cap olarak filesların ilk paylaşıldığı zaman ki client db var
Hocam arkadaş onun içinde boğulabilir :LOL: Dediğin gibi 120 cap hiç ellenmemiş clean bulacağını sanmıyorum forumda @Spare nin paylaştığı bazı sorunları fixlenmiş database var onu kullanabilir.

Oyla 0
Alınan Beğeni
266
Ödül Puanları
43
Ya aslında 80 cap bi db var elimde ama job uniquelerini falan hep 80 e göre değiştirdim falan çok uğraştırır sanıyorum o bide itemleri ayarlamak falan nasıl olur bilmiyorum daha önce hiç cap yükseltmedim

Oyla 0
F

forsa04

120 cap sıfır hiç ellenmemiş database ve client arıyorum. Sıfırdan tek tek editleme yapacağım yardımcı olabilecek olan varsa sevinirim. Şimdiden herkese teşekkürler
Clean db 110 captır 120 lvl ayarlamak uğraştırabilir.Bazı skiller ve mirror sıkıntılıdır.herkez yapamaz ama kimse sana burda 120 cap uyarlanmış clean sorunsuz clean dbyi vermez.

Oyla 0

Alean

.
.
Alınan Beğeni
52
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.

Bende var bir tane eve gidince yardımcı olurum clean ayarında

Oyla 0
Alınan Beğeni
266
Ödül Puanları
43
Tamamdır hocam şimdiden teşekkürler bekliyorum haberlerinizi bu arada sql 2014 benimki uyar sanırım verecekleriniz

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.