Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü 130 Skilleri 120Ye cekmek istiyorum

hsyntrn

.
.
Alınan Beğeni
61
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
konu basliginda bulundugu gibi 130 cap olan swyi 120ye cektim ancak skilleride kapatmak istiyorum cokarastirdim farkli farkli gorusler cozumler var ancak birsekilde cozume ulasamadim bilgisi olan yardimci olabilir mi ?

SaltanatNaibi

VSRO / SQL Server / PK2 Edit / Cyber Security /
.
Alınan Beğeni
616
Ödül Puanları
113
Update SRO_VT_SHARD.._refskill set Service=0 where
(Basic_Code like 'SKILL_CH_%' or Basic_Code like 'SKILL_EU_%' )
and ReqCommon_MasteryLevel1>'119'

Böyle denersen 119 skillerine kadar uplar 120 skillerinin hiçbiri uplanmaz

Oyla 0

hsyntrn

.
.
Alınan Beğeni
61
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
peki service 0 yaptik 1 yapinca da acmis mi oluyoruz

Oyla 0

SaltanatNaibi

.
Alınan Beğeni
616
Ödül Puanları
113
Ama en saglıklısı databaseden _Refskill Tablosundan Servicelerini 0 yapman o skillerin

Oyla 0

hsyntrn

.
.
Alınan Beğeni
61
Ödül Puanları
28
birsuru skill

Oyla 0

SaltanatNaibi

.
Alınan Beğeni
616
Ödül Puanları
113
Bide Skilleri daha önceden açtıgınız için gözüküyor olabilir yeni char açıp denedinizmi

Oyla 0

hsyntrn

.
.
Alınan Beğeni
61
Ödül Puanları
28
denedim suan tamam ancak geri acmam gerekiyor cok sacma oldu

Oyla 0

hsyntrn

.
.
Alınan Beğeni
61
Ödül Puanları
28
HEPSINI HALLETTIM TESEKKUR EDERIM BILGI VERDIGINIZ ICIN
SON SORUM SU KONSOLDA 13D ITEM INDIRIYORUM BUNDA SIKINTI YOK ANCAK 13D ITEMDE 12D YAZIYOR BUNU NASIL DEGISTIRABILIRIM

Oyla 0
Ü

Üye silindi 92

HEPSINI HALLETTIM TESEKKUR EDERIM BILGI VERDIGINIZ ICIN
SON SORUM SU KONSOLDA 13D ITEM INDIRIYORUM BUNDA SIKINTI YOK ANCAK 13D ITEMDE 12D YAZIYOR BUNU NASIL DEGISTIRABILIRIM
itemdata_xxxx.txt dosyalarında indirdiğin itemiin kodunu bul sağa doğru satırlara bak misal 11 yazması için 33 rakamı vardır 12 yazması için 36 /13 yazması için 39 gibi 3 er 3 er artar dediğim bu 36 sayısını bulup 39 yaparsan sonra patchlersen mediadan bu sıkıntın düzelecektir sıkıntın db ile alakalı değildir client ile alakalıdır.

Yapamaz isen 1.5 saat sonra bakarım şuan servisteyim eve gidince coolhandın sorununu çözüp senin sıkıntına geçebilirim?.

Oyla 0

hsyntrn

.
.
Alınan Beğeni
61
Ödül Puanları
28
COK TESEKKUR EDERIM CANIM BENIM ?

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.