Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

vSRO Çözüldü 13d itemlerde 12d yazıyor

hsyntrn

.
.
Alınan Beğeni
61
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Konu başlığında görüldüğü üzere böyle bir sorunum var ve 13 d stoneler de yok DB de
Önerileriniz önemli
Aynı zamanda honor ekledim olmuyor comona baktığım halde sıkıntı görünmüyor ancak çözemedim yardımlarınızı bekliyorum

Ü

Üye silindi 92

Konu başlığında görüldüğü üzere böyle bir sorunum var ve 13 d stoneler de yok DB de
Önerileriniz önemli
Aynı zamanda honor ekledim olmuyor comona baktığım halde sıkıntı görünmüyor ancak çözemedim yardımlarınızı bekliyorum
itemdata_xxx dosyasından düzeltebilirsin
11 dg item 33
12 dg item 36
13 dg item 39
14 dg item 42 yazar
dediğim txt de istediğin itemi sağa kaydırarak gir verdiğim yazılan yazıları ona göre düzenle yazı düzelir 3 er 3 er artıyor

Oyla 0
Alınan Beğeni
153
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Önerileriniz önemli
ID LERİ doğru eklediğinden emin ol mediaya doğru yaptıgındanda emin ol işlemleri.

Oyla 0

hsyntrn

.
.
Alınan Beğeni
61
Ödül Puanları
28
itemdata_xxx dosyasından düzeltebilirsin
11 dg item 33
12 dg item 36
13 dg item 39
14 dg item 42 yazar
dediğim txt de istediğin itemi sağa kaydırarak gir verdiğim yazılan yazıları ona göre düzenle yazı düzelir 3 er 3 er artıyor
peki ya stoneler ?

Oyla 0

hsyntrn

.
.
Alınan Beğeni
61
Ödül Puanları
28
ID LERİ doğru eklediğinden emin ol mediaya doğru yaptıgındanda emin ol işlemleri.
idler dogru ancak attigimda kabul etmiyor ayni zamanda commondaki link obj itemde de ayni olunca sikinti cikiyor bende duzenleme yaptigim icin olmuyor sanirim

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.