Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü 140 cap ama skiller 130 veya 100 de kalıyor.nasıl çözerim.yada 140 uyumlu clientmi olması lazım?

Alınan Beğeni
13
Ödül Puanları
18
Sevgili dostalrım.öncelikle iyi bayramlar diliyorum
dün sizlerin sayesinde 140 caplı bir sro kurdum güzel bişeye benziyor derken skilleri açınca tak 130da kaldı.
hatta ilerlemek istiyor ama basılmıyor.biraz araştrma yapayım dedim kendimce(kendimce derken cahil biri olarak)ve client ayarı lazımmış dendi.
140 cap indirdim neden client 140 değilki anlamadım:) neyse demekki uğraşmamızı isteyenler var:)uğraşırız korkumuz yok.
zaten ben size güvenerek girdim bu işe.
bu arada oto event programını kurdum.ona char açtım ama çalışmadı.sql e bişeyler aktarmak lazımmış onuda gösterirseniz teşekkür ederim.
skilleri 140a nasıl yükseltiriz ilk sorunum SRO[2020-05-24 14-47-48]_79.jpg SRO[2020-05-24 14-47-57]_98.jpg SRO[2020-05-24 14-47-33]_47.jpg uz bu:)

thestorm83

Pk2 Editör , Vsro Developer
.
Alınan Beğeni
508
Ödül Puanları
93
dün sizlerin sayesinde 140 caplı bir sro kurdum güzel bişeye benziyor derken skilleri açınca tak 130da kaldı.
hatta ilerlemek istiyor ama basılmıyor.biraz araştrma yapayım dedim kendimce(kendimce derken cahil biri olarak)ve client ayarı lazımmış dendi.
140 cap indirdim neden client 140 değilki anlamadım:) neyse demekki uğraşmamızı isteyenler var:)uğraşırız korkumuz yok.
bu arada oto event programını kurdum.ona char açtım ama çalışmadı.sql e bişeyler aktarmak lazımmış onuda gösterirseniz teşekkür ederim.
skilleri 140a nasıl yükseltiriz ilk sorunum Ekli dosyayı görüntüle 7241 Ekli dosyayı görüntüle 7242 Ekli dosyayı görüntüle 7240 uz bu:)
Sro_client uyumlu değil sro_clienti değiştirmeyi deneyin

Oyla 0
Alınan Beğeni
13
Ödül Puanları
18
140 caplı sro client ile değiştim olmadı.anlamadım gitti.ya sro client editlenecek yada gameserver sanırım.bende fazla bilmiyorum.gösterilse hemen anlarım:))

Oyla 0
Alınan Beğeni
89
Ödül Puanları
28
140 caplı sro client ile değiştim olmadı.anlamadım gitti.ya sro client editlenecek yada gameserver sanırım.bende fazla bilmiyorum.gösterilse hemen anlarım:))

common.ini dosyasında mastery'i 140'a göre ayarladıktan sonra. server dosyaları içerisinden compile yaptıktan sonra 140'a uyumlu clienti yapın muhtemelen sorunununuz çözülecektir. başka bir çözümü veya işlem yok diye biliyorum :) dilerseniz 5dk içinde anydestek verirseniz özelden kontrol sağlayabilirim.

Oyla 0
Alınan Beğeni
89
Ödül Puanları
28
common.ini dosyasında mastery'i 140'a göre ayarladıktan sonra. server dosyaları içerisinden compile yaptıktan sonra 140'a uyumlu clienti yapın muhtemelen sorunununuz çözülecektir. başka bir çözümü veya işlem yok diye biliyorum :) dilerseniz 5dk içinde anydesk verirseniz özelden kontrol sağlayabilirim.

Oyla 0
Alınan Beğeni
89
Ödül Puanları
28
skilleri 140a nasıl yükseltiriz ilk sorunum

kardeşim ümidini erken kesiyorsun. bende edit bilgim fazla yok ama gün gün kendimi geliştiriyorum. bakınız @Wolwec en yakın tanıktır. ve çok yardımını gördüm teşekkür ederim kendisine :)
yani demek istediğim database kurmaktan başka hiç bir bilgim yokken şuan %60 %70'ini halledebiliyorum :) geliştir kendini benimde bir çok konularda cevapsız kaldığım oldu velakin. mantık yürüterek kendi başıma başardım bir çok işi. 1.yol olmuyorsa zorlama 2. yolu kendine sen aç farklı yollar dene ;)

Oyla 0
Alınan Beğeni
13
Ödül Puanları
18
hemen veriyorum.skilleri halledelim bana gösterirsen bende anlamış olurum.diğeride auto event olayı.kurdum ama veritabanına eklenti yapmayı pek anlamadım?nereye akleyecez kodları çözemedim

Oyla 0

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
kardeşim ümidini erken kesiyorsun. bende edit bilgim fazla yok ama gün gün kendimi geliştiriyorum. bakınız @Wolwec en yakın tanıktır. ve çok yardımını gördüm teşekkür ederim kendisine :)
yani demek istediğim database kurmaktan başka hiç bir bilgim yokken şuan %60 %70'ini halledebiliyorum :) geliştir kendini benimde bir çok konularda cevapsız kaldığım oldu velakin. mantık yürüterek kendi başıma başardım bir çok işi. 1.yol olmuyorsa zorlama 2. yolu kendine sen aç farklı yollar dene ;)
Ben teşekkür ederim kardeşim. Yardımcı olabiliyorsam ne mutlu bana :)

Oyla 0

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Konu içeriğindeki sorunu tam olarak anlamadım. Clientin mastery cap 140 yapmak mıdır? Şu exeyi silkroad klasörünün içine atıp mastery'leri yazarak bi patch butonuna basarak bir dener misiniz? Geçenlerde biri paylaşmıştı. Tabi clientin yedeğini al. Hiç denemedim. çalışmaz ise ollydb ile edit yapmaya denersin.

Oyla 0
Alınan Beğeni
13
Ödül Puanları
18
dediğini yaptım olmadı.bu sefer direk açılmak işsterken atıyor.bi bağlansanda baksan dostum.olay şu cap 140 oyunun.ama skiller 130 da kaldı.bazıları 100 kalmış.anlamadım ama oyun 140 cap.resimlerdede gösterdim.eskiye alıyorum şimdi.anydesk 194202594

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.