Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Paylaşım 2019 Uniqler Paylaşım Konusu

Ü

Üye silindi 614

data.pk2 için direk patchleyeceğiniz dosyaları attım

refobjcommon ve refobjchar kısmına gireceklerinizi kendiniz düzenlersiniz onu ayarlamadım

direk characterdata_45000.txt attım içinden kendiniz düzenleyip refobjcommon ve refobjchar eklersiniz internette gezen herhangi bir uniq ekleme dosyasını alıp

örneğin Yeni Unique The King Mole! yazın googleye orda uniq dosyaları var refobjcommon ve refobjchar için olanı kendinize göre düzenleyip örneğin .bsr yolu .ddj yolu falanda
filan eklersiniz iyi oyunlar dilerim

Not:Sakın media dosyasını direk patchlemeyin size sadece girdilerini verdim elle kendiniz ekliyeceksiniz

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ü

Üye silindi 614

Eksik dosyalar düzenlenip güncellenmiştir link
sağolsun araplar hemen denediler çalışıyor :D
epvpde ilgi gördü bu konu burda 0 ilgi :D

VaLe

Elbet Bir Gün
.
Alınan Beğeni
258
Ödül Puanları
63
Kiymetini ben bilirim hakan merak etme tesekkur ederiz konu icin payalsim guzel ugrasip paylasmissin saol varol :)

takiru

ɢтғc вαrмeɴ
.
Alınan Beğeni
1,122
Ödül Puanları
93
Bir insan neden chardan uniq yapma gereği duyar ki :D

VaLe

Elbet Bir Gün
.
Alınan Beğeni
258
Ödül Puanları
63
Acikcasi resimlerde paintte yapilmis bi unique gibi geldi oyunda nasil duruyor bilmem

Ersan

.
Alınan Beğeni
20
Ödül Puanları
18
açsana şu oyunu takılam biraz :D bu arada 8bit oyunlardaki bosslar gibi duruyo bazıları :D

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.