Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Sohbet Muhabbet 2020'de Neler Yaptın? Hayatında Neler Değişti? Yıl Bitmeden Yapmayı İstediğin Planların Ne?

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
.
Alınan Beğeni
6,094
Ödül Puanları
303
Klasik forum dayanışmalarını arttıran bir topic açmak istedim.

Konu 31.12.2020 23:59 tarihine kadar açık kalacaktır ve başlığa göre dilediğiniz herşeyi yazabilir, konu hakkında bilgi alışverişi yapabilirsiniz.

Konuyu iştirat etmek adına ilk ben başlıyayım.

Yeni bir araç aldım ve bunun üzerine kurduğum hayallerimi entegre ettim.
Air süspansiyon taktırdım, jant lastik alıp yerle yeksan ettim, keyfini sürüyorum.​

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,715
Ödül Puanları
213
2017'de geçirdiğim bir kaza sebebiyle 2 sene yürüyemedim. 3. sene ise psikolojisiyle uğraştım. Sanki her yerim kırılacakmış gibi bir hisle yaşadım.
Bu sebeple bu sene için egzersizlerimi biraz daha ağırlaştırarak güçlenmeye başladım. Bu senenin sağlık sorunlarım için daha iyi geçeceğini ümid ediyorum.

T

Tc_ComanDo

2017'de geçirdiğim bir kaza sebebiyle 2 sene yürüyemedim. 3. sene ise psikolojisiyle uğraştım. Sanki her yerim kırılacakmış gibi bir hisle yaşadım.
Bu sebeple bu sene için egzersizlerimi biraz daha ağırlaştırarak güçlenmeye başladım. Bu senenin sağlık sorunlarım için daha iyi geçeceğini ümid ediyorum.
Yüce ALLAH cc. Tez zamanda şifa versin.

Sieger

.
Alınan Beğeni
6,094
Ödül Puanları
303
Geçmiş olsun kardeşim benim, tez zamanda acil şifalar dilerim.

Deprem yaşadım, hasta oldum(inşallah virüs değildir), yeni bilgisayar aldım bozuk çıktı :D . Güzel ne oldu diyorsan daha birşey olmadı, beklentin ne dersen de hiç birşey bekle(ye)miyorum...
Virüsse forumdan çık seri, bize bulaşmasın. (2020'ye cenabet olarak girdin diye düşünüyorum.:censored:)

Sieger

.
Alınan Beğeni
6,094
Ödül Puanları
303

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,601
Ödül Puanları
605
2020'ye borçla girdim. :D

2017 yılında yaptığım kazada kiralık bir arabaya vurmuştum, şirket icra davası açmış bana. :)

Bu ayın başında da dolandırıldım. :) Birisi benim banka hesaplarımı kullanmak istedi izin verdim, 1000 TL gibi bir ödeme aldı ve ona yolladım. 2 gün sonra adamlar bana ulaştı dolandırıldık dedi, içlerinden biri savcılığa gitmiş. Olayı kapatmak ve mağduriyeti gidermek adına toplam 1000 TL'yi mağdur olan 2kişiye gönderdim.

2019'a rollback yapamıyor muyuz?

Sieger

.
Alınan Beğeni
6,094
Ödül Puanları
303
2020'ye borçla girdim. :D

2017 yılında yaptığım kazada kiralık bir arabaya vurmuştum, şirket icra davası açmış bana. :)

Bu ayın başında da dolandırıldım. :) Birisi benim banka hesaplarımı kullanmak istedi izin verdim, 1000 TL gibi bir ödeme aldı ve ona yolladım. 2 gün sonra adamlar bana ulaştı dolandırıldık dedi, içlerinden biri savcılığa gitmiş. Olayı kapatmak ve mağduriyeti gidermek adına toplam 1000 TL'yi mağdur olan 2kişiye gönderdim.

2019'a rollback yapamıyor muyuz?
geçmiş olsun da insanoğluna ne olursa olsun güvenme, evladın var artık hiç bi şekilde güvenme bak kardeş tavsiyesi sana GÜ VEN ME.

rollback yapabiliyorsak beni 2008'e gönderin, mutlu olduğum yıllara alın vallaha daraldım.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.