Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Sohbet Muhabbet 2020'de Neler Yaptın? Hayatında Neler Değişti? Yıl Bitmeden Yapmayı İstediğin Planların Ne?

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,601
Ödül Puanları
605
geçmiş olsun da insanoğluna ne olursa olsun güvenme, evladın var artık hiç bi şekilde güvenme bak kardeş tavsiyesi sana GÜ VEN ME.

rollback yapabiliyorsak beni 2008'e gönderin, mutlu olduğum yıllara alın vallaha daraldım.
Yedik bir kere. :D Her defasında diyorum bir daha olmaz, hep bir daha oluyor.

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
.
Alınan Beğeni
6,094
Ödül Puanları
303
Olmasın işte, bundan sonra ki tüm hayallerin, kazançların, birikimlerin evladın için.
Onu düşün, onun hakkını kimseye yedirme. Bak kardeş tavsiyesi, demişti dersin.

Sieger

.
Alınan Beğeni
6,094
Ödül Puanları
303
Ülke İsmail YK'nın zirvede olduğu dönemde güzeldi...
Bkz. (2005-07)
İsmail YK halen daha zirvede, çıkarttığı albümleri, parçaları takip et 10M'den aşağıya dinlenmiyor parçalar.
Dinleyenler ve hayranları halen daha takipte.
Duyulmamasının sebebi müzik sektörünün tamamen saçma sapan şeylere yol vermesinden dolayı.

Gibi gibi.

Alınan Beğeni
17
Ödül Puanları
3
Yıl olmuş 2020 hala bir oyunun sevdası gönüllerimizde duruyor bu böyle devam edecek galiba 70mize kadar. Uni bu sene biter kafa dağıtmak için tekrardan geri dönüş yapacam bu işlere

Sieger

.
Alınan Beğeni
6,094
Ödül Puanları
303
Yıl olmuş 2020 hala bir oyunun sevdası gönüllerimizde duruyor bu böyle devam edecek galiba 70mize kadar. Uni bu sene biter kafa dağıtmak için tekrardan geri dönüş yapacam bu işlere
20 post sayısına ulaşmak için her topic'e saçma sapan bişeyler yazmak yerine şu şekilde anlamlı postlar atıyorsun.
Cidden cani gönülden tebrik ederim.

Görüşlerine aynen katılıyorum.

Alınan Beğeni
17
Ödül Puanları
3
Ne gerek varkı anlamsız yorumlar yaparak milletin Bilgi paylaşmak ve almak için açmış olduğunu konuyu kirleteyim. 😇

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Valla şaka bir yana 2020 çok dengesiz bir yıl oldu. Bir taraftan güzel şeyler de görüyorum ama genel olarak bunaltıcı bir hava var. Bir şeyler ters gidiyor ve artık bunun bilincinde olduğumuzu düşünürcesine hayallere kapılıyoruz. Depremler, afetler, yanar dağ ve bir çok şey bir ay içinde gerçekleşti. Bu durum benim canımı çok sıkıyor. Eskiden olsa bu kadar derin düşünülemezdi ama bir şeyler oluyor. Bunun farkındayız.
Bir yandan hayatsal olarak günlük yaşantımıza devam ediyoruz iş ve sosyallik. Fakat her geçen sene bir önceki seneyi aratıyor. Daha dün 2018 geri dönelim derken, 2019 için aynı duyguları yaşıyoruz. Fakat bu durum düzelmiş değil. Görüyoruz ki, her yaşantının aslında bir iyi bir geçmişten geldiğini görüyoruz.
Hal böyle olunca insanlar anlık mutlu olmak yerine üzüntülerimizi ve can sıkkınlığımızı bir kenara atmayı başaramıyor. En başta ben olmak üzre.
Umarım tüm yıl boyunca herkesin gönlüne göre bir yaşantısı olur. En başta mutlu olun arkadaşlar bu çok önemli. Yaptığınız işe, yediğiniz yemeğe ve yürüdüğünüz yolda mutlu olmayı unutmayın. Bu sizi piskolojik baskılardan kurtarır.
Herkese mutlu yıllar diliyorum

Alınan Beğeni
17
Ödül Puanları
3
Önceden gelip buraya ne yazmışım şimdi ise neler oldu. 2020 hayatımı mahvetti 06/03/2020 08:30 da babamı kaybettim. Hayatımın değiştiği an oldu 2020 den nefret eder oldum artık.

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Önceden gelip buraya ne yazmışım şimdi ise neler oldu. 2020 hayatımı mahvetti 06/03/2020 08:30 da babamı kaybettim. Hayatımın değiştiği an oldu 2020 den nefret eder oldum artık.
Allah rahmet eylesin kardeşim. Çok zor bir durum.. mekanı cennet olsun.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.