Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

Paylaşım 3 Monitör

MMTD

.
Alınan Beğeni
87
Ödül Puanları
28
Arkadaşlar elimde 2 tane monitör 1'de televizyon var. Önceden monitör ve televizyon arası geçiş yapabiliyordum şimdi 2 monitör yapınca otomatik olarak televizyonda da bilgisayar açılıyor 1 monitör VGA girişi televizyon HDMI girişi diğer monitör ise DVI girişli. Yapmak istediğim ise monitörleri ve televizyonu ayırmak. Ben televizyona çevirmediğim sürece televizyonda açılmasın istiyorum. Bunun için VGA Y Kablosu var internette satılıyor bu kabloda ekranda performans düşüklüğü olur mu? görüntü kalitesi vs. Yada şuan da kullandığım gibi 2 monitör ile televizyonu ayırabilir miyim?

ServerEdit

Php Coder
.
Developer
Alınan Beğeni
602
Ödül Puanları
93
3 monitör e bağlantı yapıyorsun iyi hoşta ekran kartın yeterlimi bu 3 monitör için

MMTD

.
Alınan Beğeni
87
Ödül Puanları
28
3 monitör e bağlantı yapıyorsun iyi hoşta ekran kartın yeterlimi bu 3 monitör için
Yeterli de monitörler ile televizyonu nasıl ayırcam sorun o. 2 monitör arası yineleme yapmak istiyorum. Televizyona geçeceğim zaman da görüntü ayarlarından değiştirdiğim zaman geçmek istiyorum.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.