Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü 3D obj blender sorunu

iqodas

.
Alınan Beğeni
137
Ödül Puanları
43
Hazır model .obj uzantılı modeller var elimde bunları import edince oyunda itemin yarısı silinik vaziyette oluyor
Mesh yapısını Triangulate olarak ayarlıyom yine bu şekilde hata veriyor konu hakkında bilgisi olan varmı. iyi forumlar

örnek resim düzgün olanı import etmeden önce

örnek resim import ettikten sonra

Mico

.
Alınan Beğeni
2,486
Ödül Puanları
113
sorunu çözdünmü ya bende silah yaptım import edince dağilıyor seninki gibi

Oyla 0

Mico

.
Alınan Beğeni
2,486
Ödül Puanları
113
mantıgı çözdüm ben bro ama yapamıyorum :D bizim yaptıgımız objeler cızgılerı ucgen seklınde olmadıgı ıcın ucgen olmayan yerlerı sııyor cevırıcı ucgen ucgen yapıcaksın objeyı sle solım cızgılerı bırlestıre bırlesıtre yapıcan genıc acılı deıl ucgen olarak oluyor sadece

Oyla 0

iqodas

.
Alınan Beğeni
137
Ödül Puanları
43
mantıgı çözdüm ben bro ama yapamıyorum :D bizim yaptıgımız objeler cızgılerı ucgen seklınde olmadıgı ıcın ucgen olmayan yerlerı sııyor cevırıcı ucgen ucgen yapıcaksın objeyı sle solım cızgılerı bırlestıre bırlesıtre yapıcan genıc acılı deıl ucgen olarak oluyor sadece
Silkroadın kendi obj sini bile blendere eklediginde değişiklik yapmadan kaydet tekrar aynı hatayı veriyor. çizik çizik cıkıyor

Oyla 0
Alınan Beğeni
121
Ödül Puanları
43
böyle olmasının nedeni silkroad'ın sadece triangulate mesh ile çalışması büyük ihtimalle o kalkanda dörtgenler var blenderin old versiyonunu bilmiyorum ama 2.8 ve sonrasında object moda gelip modeli seçip Modifier Properties(ingiliz anahtarı simgesi) tıklayıp en altta ortada Triangulate diyip Apply dersen model üçgen olur
qwe.png

Oyla 0

Mico

.
Alınan Beğeni
2,486
Ödül Puanları
113
böyle olmasının nedeni silkroad'ın sadece triangulate mesh ile çalışması büyük ihtimalle o kalkanda dörtgenler var blenderin old versiyonunu bilmiyorum ama 2.8 ve sonrasında object moda gelip modeli seçip Modifier Properties(ingiliz anahtarı simgesi) tıklayıp en altta ortada Triangulate diyip Apply dersen model üçgen olur
qwe.png
COZDUM BEN SATEN COK SAOL BRO GENEDE

Oyla 0

Mico

.
Alınan Beğeni
2,486
Ödül Puanları
113

WickedWitch Birde kardeşim bu import_srobj ve export_srobj.py son surume uyarlı değil maxımum 2.79 a ayarlamış kodlaması bunu en son surume uyarlamayı nerden buluruz sende varmı bilen birileri yada​

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.