Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü 60-70 cap Clean Database VSRO

Alınan Beğeni
5
Ödül Puanları
3
Merhaba Arkadaşlar 60 veya 70 cap İsro sistem Clean Database Lazım Forum'da arattım Lakin bulamadım
temiz ve sağlam ling veya arşiv paylaşabilirmsiniz ?
vsro server files + database + client olarak İhtiyacım var

Alınan Beğeni
5
Ödül Puanları
3
Çalısmam bittiğinde 80 cap db yayınlayacağım takipte kal işine yarayabilir
Teşekkürler Dostum Lakin Şuan database arıyorum çok acil tertemiz sağlam işlem yapılmamıs filan yanı nekadar sade ve temiz bugsuz fix bir 70-80 cap db olursa benım ıcın okdr cok mukemmel olacak skype ' adresimden ulaşabilirsin bana gercekten cok önemli bnm işin şuan database clean,

A

AmonRa

Teşekkürler Dostum Lakin Şuan database arıyorum çok acil tertemiz sağlam işlem yapılmamıs filan yanı nekadar sade ve temiz bugsuz fix bir 70-80 cap db olursa benım ıcın okdr cok mukemmel olacak skype ' adresimden ulaşabilirsin bana gercekten cok önemli bnm işin şuan database clean,
1 hafta içinde paylaşmış olurum

Pyrodox

Photoshop CC, ECSRO, Video Edit,
Designer
Alınan Beğeni
1,746
Ödül Puanları
93
60-70 cap servermi açmayı planlıyorsunuz?

Alınan Beğeni
5
Ödül Puanları
3
hayır sadece 2005 -2007 db arıyorum clean 80 cap a uygun olması lazım

Alınan Beğeni
5
Ödül Puanları
3
afıs ve tasarımlar bıtmek uzre zaten global duyuru ve reklam lar kaldı database de de kucık bı kac ıslem var onları da bıtırıp acmayı planlıyoruz kurumsal firma olarak açıyorum zaten serverları tek IP de 4 game server server ama ilk olarak 80 cap olan acık kalacak dıger eklı olan server lar logın kısmın'da kapalı olacak yenı yıldan snra acacağım

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.