Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü _AddNewChar prosedürü hata alıyorum

Alınan Beğeni
171
Ödül Puanları
43
Merhabalar,
Arkadaşlar şu şekilde item vermek istiyorum yeni açılan çarlara fakat ilk çarı açtığımda gayet güzel bir şekilde ekleniyor. 2. çarda 1030 hatası alıyorum neden acaba ?
exec _ADD_ITEM_EXTERN @CharName,'ITEM_EVENT_AVATAR_M_NASRUN',1,0
exec _ADD_ITEM_EXTERN @CharName,'ITEM_EVENT_AVATAR_w_NASRUN',1,0
exec _ADD_ITEM_EXTERN @CharName,'ITEM_EVENT_COS_P_GOLDPIG_SCROLL',1,1

Alınan Beğeni
171
Ödül Puanları
43
Arkadaşlar sorun reverse de. Reverse eklediğim zaman ilk çarı açınca veriyor 2. çarı açtığımda 1030 hatası alıyorum. Bunun çözümü nedir ?

Oyla 0
Alınan Beğeni
171
Ödül Puanları
43
Arkadaşlar ITEM_EVENT_REVERSE_RETURN_SCROLL ' da bir problem var. 1. açılan çara veriyor. 2. ve sonrasında açmaya çalıştığım ama açamadığım tüm çarlara 1030 hatası verdiriyor. Sorun nedir ?

Oyla 0

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
.
Alınan Beğeni
6,108
Ödül Puanları
303
Arkadaşlar ITEM_EVENT_REVERSE_RETURN_SCROLL ' da bir problem var. 1. açılan çara veriyor. 2. ve sonrasında açmaya çalıştığım ama açamadığım tüm çarlara 1030 hatası verdiriyor. Sorun nedir ?
ITEM_MALL_REVERSE_RETURN_SCROLL olması lazım gerçek kod, bunu bi dene. Event olanın yerine bunu yaz.

Tam kodunu öğrenmek için aşağıda ki kodu kullanabilirsin.

Kod:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Oyla 0
Alınan Beğeni
171
Ödül Puanları
43
Oyla 0
Alınan Beğeni
717
Ödül Puanları
93
Normal ekleyip takasa kapatırsan, bu sefer f10'dan silk ile alınanın takasınıda kapatmış olursun.
Bana kalırsa ITEM_MALL_REVERSE_RETURN_SCROLL'u hem refobjcommon hemde refobjitem'den kopyala, o kopyaladığını takasa kapatıp başlangıçta ver.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.