Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Absürt Bi Konu

Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1
Selam. Bi Sunucudan 580₺ Lik bi alışveriş yaptım editli destekli sunucu, siteyi açdılar silkroad'da aktif ettiler sunucu bilgileri paylaşabilirmisiniz dedim RED cevabı aldım, sebebini sorunca destekli paketlerde sunucuyu paylaşmıyorlarmış! Düşüncelerinizi alabilirmiyim.

hsyntrn

.
.
Alınan Beğeni
61
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Selam. Bi Sunucudan 580₺ Lik bi alışveriş yaptım editli destekli sunucu, siteyi açdılar silkroad'da aktif ettiler sunucu bilgileri paylaşabilirmisiniz dedim RED cevabı aldım, sebebini sorunca destekli paketlerde sunucuyu paylaşmıyorlarmış! Düşüncelerinizi alabilirmiyim.
Hangi sunucu

DrHydrUK

.
.
Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Üyelik ve satış sözleşmesinde böyle bir madde belirtiliyorsa yapabileceğiniz birşey yok. Şayet sözleşmede madde yer almıyor ve bu halde sizlere bu şekilde dayatma yapılıyorsa, belgelerinizi hazırlayıp resmi yolla hakkınızı fazlasıyla alırsınız. Tavsiyem oyun sunucuları satışı yapan kişilerle iş yapmamanız olacak. Kurumsal çalışan sunucu firmalarını tercih etmenizi öneririm. Umarım sorununuzu çözersiniz.

Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1
sunucuyu verdiler edit yapmayacaklarını belirtdiler gerekli ss leri aldım herşeyi. CİMER ŞİKAYET ettim, birazdan tanıdık avukatın yanına gidip dava acdıracagım ben parasında değilim yaptığı çok absürt bir şey.

Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1
arkadaşlarla pvp atmak için eski günlerin hatrına editli sunucu alıyoruz başımıza gelene bak :) keyif için sıkıntıya girdik.

Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1
bana bu sunucunun sahibinin evinin adresini bulana 10 bin tl. nakit hediye özelden mesaj atabilirsiniz vermeyen namuzssuzdur. #BEKLİYORUM.

DrHydrUK

.
.
Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1
sunucuyu verdiler edit yapmayacaklarını belirtdiler gerekli ss leri aldım herşeyi. CİMER ŞİKAYET ettim, birazdan tanıdık avukatın yanına gidip dava acdıracagım ben parasında değilim yaptığı çok absürt bir şey.
Satış sözleşmesinde, size yapılan muamele sözleşmeye dökülmemiş ise, sözleşmenin de fotoğrafını komple alın ve üst yazı olarak (bahsi geçen konu satış sözleşmesinde yer almamaktadır.) Benzeri bir tutanak tutun kendiniz. Onu da belgelerinize ekleyin.

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Destekli sunucu önerilmez zaten böyle bir hataya düşmeyin parayı alana kadar size melek gibi davranılıp parayı aldıktan sonra hiç bir değeriniz kalmıyor bunlar böyle. Kullanıcı sözleşmesine bir göz at eğer böyle bir maddeyi onaylamamışsan hakkını savun. Yoksa bile böyle davranıyorlar ise buraya at ss leri de millet görsün bunlara müstehak çünkü

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.