Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü acil pc konusundan anlayan yardımcı olabilirmi ??

Alınan Beğeni
64
Ödül Puanları
28
beyler pc çöktü format attım yedegim yok geri almak istiyorum fazla geriye gidemiyorum sunucu şifreemi unuttum bi türlü geriye gidemiyorum sunucu şifrem kayıtlıydı ?
nasıl geri alabilirim başka türlü

Dragon

.
Alınan Beğeni
94
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Bir program var Recover My Files isimli... Verilerin txt,word, xls vs. uzantılı belgelerden birinde kayıtlıysa kurtarabilirsin. Diğer yandan sunucu şifreni uzak masa üstünden "hatırla" seçeneği ile kaydetmişsen bu pek işe yaramayacaktır. Datacenter ile görüşmen sanırım en doğru yol.

Not: Recover My Files kullanacak bir durumun varsa kurtarmak istediğin belge C:\ sürücüsünde kayıtlı ise onu başka bir sürücüye çıkarmaya ayarlayıp taramayı öyle yapmalısın. Aksi takdirde belge çıkmaz.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.