Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Paylaşım Afiş Hakkındaki Görüşleriniz [GÜNCELLENDİ]

Alınan Beğeni
145
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Arkadaşlar kendi yaptığım afişi sizinle paylaşmak istedim.Afiş hakkındaki görüşleriniz nedir ? Şurası daha iyi olabilirdi dediğiniz yerler varsa bana iletirseniz memnun olurum.Zamanım oldukça devamını getireceğim.
VSRO PAYLASIM.png

Ekli dosyalar

• VSRO PAYLASIM.png
    VSRO PAYLASIM.png
    2.4 MB · Görüntüleme: 51
  • VSRO PAYLASIM.png
    VSRO PAYLASIM.png
    2.4 MB · Görüntüleme: 55
Ü

Üye silindi 3096

Mavi yazılar daha güzel olabilirdi diğer yazı şeklini beğendim onun bi değişik olarak renk olabilirdi

Secdet

.
Alınan Beğeni
410
Ödül Puanları
63
UNIGUE değil Unique veya UNIQUE yazabilirsin. Simya sistemi nedir allah aşkına Alchemy rate nin ne demek olduğunu her Türk player anlar.

Kayıp dünya yerine Forgotten World ü tercih edebilirsin

Ondan hariç güzel gözüküyor

Alınan Beğeni
145
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Alınan Beğeni
145
Ödül Puanları
43
UNIGUE değil Unique veya UNIQUE yazabilirsin. Simya sistemi nedir allah aşkına Alchemy rate nin ne demek olduğunu her Türk player anlar.

Kayıp dünya yerine Forgotten World ü tercih edebilirsin

Ondan hariç güzel gözüküyor
Aslında olabildiğince Türkçe olmasını istediğim için öyle oldu :D

Secdet

.
Alınan Beğeni
410
Ödül Puanları
63
Aslında olabildiğince Türkçe olmasını istediğim için öyle oldu :D
Aslında olabilirdi hocam ama tabi ki silkroad Türklerden çıkıp dünyaya mal olmuş bir oyun olsaydı. Bizlerden çıkmadığına göre orijinal terimleri de bulandırmanın bir manası olduğunu düşünmüyorum :)

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,150
Ödül Puanları
303
Font değişikliğine gidilebilir, çok kaba ve alakasız durmuş.

Taslak olarak yorumlamam gerekirse gayet güzel.

Boyutu biraz daha küçültebiliriz, başlığın boyutu yerine başlık altındaki içerik dikkat çekmesi gerekli ve başlığın gözü yormaması önemli.

Alınan Beğeni
145
Ödül Puanları
43
Font değişikliğine gidilebilir, çok kaba ve alakasız durmuş.

Taslak olarak yorumlamam gerekirse gayet güzel.

Boyutu biraz daha küçültebiliriz, başlığın boyutu yerine başlık altındaki içerik dikkat çekmesi gerekli ve başlığın gözü yormaması önemli.
Henuz dedıgınız gıbı taslak hocam geliştiriyorum.Dediklerinizi dikkate alacağım teşekkürler.

V

V4N_HELLSING

Emeğine sağlık form için uğraş vermişin bu kadarı bile çok güzel ☺️☺️

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.