Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Sohbet Muhabbet Alchemy (Element) Sistemi

Alınan Beğeni
712
Ödül Puanları
93
Bu aralar aklıma gelen birkaç fikir var, bunlardan birini sizlerle paylaşmak istedim.
Konu hakkında yorumlarınızı bekliyorum. ;)
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

ZaKuRa

SRO Developer ' Pk2 Editor ' Designer'
.
Alınan Beğeni
702
Ödül Puanları
93
I use this precisely to create, let's say, an upgrade system and many good things can be done with it (and)

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Awaken sistem değil mi bu tam olarak anlamadım

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,376
Ödül Puanları
113
Bu sistem zaten daha önceden yapıldı. Genelde soul olarak geçiyor. Parçaları birleştirince ekipmanı üretiyor. Aynı mantık üzerinden geliştirerek yenilik yapılabilir bu parçalar görevler ile dağıtılabilir vs. orjinal sistemi kullanmak sağlıklı olur diye düşünüyorum.

Alınan Beğeni
712
Ödül Puanları
93
Awaken sistem değil mi bu tam olarak anlamadım
Benim bildiğim awaken sisteminde item bir üst degreeye yükseltiliyor. O yüzden bilemiyorum. :)
Bu sistem zaten daha önceden yapıldı. Genelde soul olarak geçiyor. Parçaları birleştirince ekipmanı üretiyor. Aynı mantık üzerinden geliştirerek yenilik yapılabilir bu parçalar görevler ile dağıtılabilir vs. orjinal sistemi kullanmak sağlıklı olur diye düşünüyorum.
Daha önce denk gelmedim, trsro'da job sistemi gördükten sonra böyle bir fikir aklıma geldi. Oyuncular drop veya npc'den bağımsız kendi itemlerini kendileri üretsinler dedim 😄
I use this precisely to create, let's say, an upgrade system and many good things can be done with it (and)
Sure but if you want really hard server, the system will be ok.

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Benim bildiğim awaken sisteminde item bir üst degreeye yükseltiliyor. O yüzden bilemiyorum. :)

Daha önce denk gelmedim, trsro'da job sistemi gördükten sonra böyle bir fikir aklıma geldi. Oyuncular drop veya npc'den bağımsız kendi itemlerini kendileri üretsinler dedim 😄

Sure but if you want really hard server, the system will be ok.
Faketmiyor istediğin itemi verdirttikten sonra çöp de verdirtsen aynı bir üst model silah da :)

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,715
Ödül Puanları
213
ilginç! bir şeyler yapılabilir gibi. teşk

snayls

Silkroad Manager
.
Alınan Beğeni
603
Ödül Puanları
93
Konuyla ilgili tam bilgi sahibi birisi sistemin nasıl yapılacsğı hakkında bilgi verebilir mi hiç bir yerde yok nasıl yapıldığı

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.