Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Alchemy Event İçin Procedüre

Shanks

.
Alınan Beğeni
40
Ödül Puanları
28
Merhaba arkadaşlar benim bu konuda bir yardıma ihtiyacım var bir türlü çözemedim. Şimdi eventte herşey sorunsuz + basınca eventi bitiriyor ama sadece bunu weapon ve acc ile basılan itemlerde yapıyor yani pro itemleriyle + basınca herhangibir işlem yapmıyor. Kullandığım procedürü spoyler içinde belittim.

İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Shanks

.
Alınan Beğeni
40
Ödül Puanları
28
Logları açtım weaponla + basınca _LogEventItem tablosunda strDesc kısmı '[Opt: +2' ama pro ile basınca itemin M yada F olduğunu bilirtiyor örnek olarak '[F] [Opt: +1] '
Procedüre'de belirttiğimiz gibi burada işlem 'SET @len_desc1 = CHARINDEX (']',@strDesc) ' charindex ']' kısmına göre yapıyor ve pro itemde hem '[' var hemde ']' olduğu için procedüre işlemiyor. Bu konuda ne yapmamız lazım ?

Oyla 0

Promaker

C#,SQL,PHP Geliştirici
Developer
Alınan Beğeni
1,133
Ödül Puanları
93
Aşağıdaki kodda direk item id leri refobjcommondan çekiyor, bir kısıtlama yok.
Kod:
fakat aşağıda bir kısıtlama getirilmiş;

Kod:

[iLegendBot].[dbo].[AlchemyEventItems] bu tabloda varsa diyor. İtemleri bu tabloya girmeniz gerekiyor.

Oyla 0

Shanks

.
Alınan Beğeni
40
Ödül Puanları
28
Onu biliyorum zaten o kısıtlamayı ben getirdim. O tabloda ekli olan itemlere artı basıyorum onunla alakalı bir durum değil. O kısıtlamayı kaldırıp denediğimdede olmadı zaten

Oyla 0

Promaker

C#,SQL,PHP Geliştirici
Developer
Alınan Beğeni
1,133
Ödül Puanları
93
Onu biliyorum zaten o kısıtlamayı ben getirdim. O tabloda ekli olan itemlere artı basıyorum onunla alakalı bir durum değil. O kısıtlamayı kaldırıp denediğimdede olmadı zaten
Özelden team viewer atın bakalım o zaman.

Oyla 0

Shanks

.
Alınan Beğeni
40
Ödül Puanları
28
Şuan işteyim akşam eve varınca yazayım

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.