Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

MT2 Paylaşım Altyapı Files Saltanat Tipi 2018

• Konbuyu başlatan Üye silindi 505
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 505

Herkese Öncelikle Selamın Aleyküm Arkadaşlar Projeme Geçmeden Önce Sizler için full Bitmiş Arayüz tamamen illumina files türkçe paylaşıyorum altyapı files olarak kullanabilirsiniz.

Locale Root UIScript komple hallettim herşeyi tamamen hazır sadece kullanılması lazım
Onuda nasıl kullanacağınıza gelecek olursak maxmi 3.6 değil

bknz : mphlvn bitmiş altyapı files tertemiz kurunuz packı ardından benim vereceğim packı onunla değiştirin ve full tamamlanmış Interfaceyi kullanmaya başlıyabilirsiniz

Interfaceyi halletmem 20 dakikamı aldı fixlerini yapmakta 5-10 Dk felan rahat aldı.

Şu sorunlar vardı

Before :

Uiquest - Quest ekranı gerektiren npclerde örneğin depocu gibi gibi depocudan çıktıktan sonra karakter hareketsiz kalıyordu ve hiçbirşekilde yürüyemiyorsunuz

Envanterde giyilen item üzerimde gözükmüyordu

Market gibi npclere tıklandığında sağ tık problemi vs vs öğe üzerine gidildiğinde info (bilgiler) satın alma bilgisi vs vs gözükmüyordu vs vs problemler vardı

After :

UIQuest / Düzeltildi
Inventar Full Fix / Sorunlar Komple Tamamen Fixed
NPC & Shop Problemler fixlendi

UPDATES (Güncellemeler)

Depodan Envantere İtem Alma Sorunu Vardı Fixledim Azönce

Update 1 :

Lonca Penceresine basınca oyun gidiyordu Fixledim

Niye Peki Butonları Diğer Etc'den çekiyor diye söyleyenler olacaktır çünkü guild pyleri kendimin ilk temiz haliyle değiştim yani illumina butonları felan algılamaz klasik hazır etc nin üzerine algılar
eğer illuminanın lonca pylerini atsaydım full illu olacaktı

Onu yapmamamın Nedeni ve diğer merak edilen nedenler

bknz

Açıklama :

Ayrıca Niye Lonca Penceresi böyle çizgili yanda hem illuminanın lonca penceresi daha iyi diyenler olacak onlara şu cevabı vermek istiyorum Illumina'nın lonca penceresi bugluymuş duyduğuma göre lonca penceresini oyüzden bu haliyle kullanmanızı istedim .

Ben Size Ne buglu birşey kullandırtırım nede kendim kullanırım .
Kısaca ben kullanmadığım birşeyi sizlere kullandırtmam Update 2 :

ESC Menüsü üzerinde görülen Schimba Canalul diğer tabiriyle " Kanal Değiştir " butonunu kaldırmamı isterseniz yazmayı unutmayınız

Güncellemeler Tekrar Yapıldı Fakat Devam Etmektedir...

Taskbarda bulunan Character Window ve ItemShop Butonları TaskBarLeft2 Ye Yani
Sağda Görmekte Olduğunuz Bölüme Taşındı..

Lonca Penceresi Tekrar Güncellendi

TaskBar Son Hali <3
8Y4yGa.png

XPOWg6.png

gOmlJ3.png

8YpEAd.png

nO15Pl.png

Güncelleme Tamamlandı!
İndirme Link :

Pot ve Skill Gibi Türevi Şeyleri Taskbara Koyduğunuzda Etkileşimsiz Kalıyorsa Güncellendi.

Buyrun Link :

Files link vermemiştim indirmek için buradan indirebilirsiniz :

Navicat (MySQL) Şifresi: maxmi33

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.