Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Arkadaslar Data klasorundeki eksik dosya

alikvp

Alikvp
.
.
Alınan Beğeni
170
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
resimde belirttigim dosya olmasina ragmen halen hata vermekte nasil coze bilirim not:130 cap database deneyecegim data dosyasini cikarttim clientten files dosyasina..... data hatasi.png

Ekli dosyalar

• data hatasi.png
    data hatasi.png
    624 KB · Görüntüleme: 6
Alınan Beğeni
121
Ödül Puanları
43
Dostum ilk başta tavsiyem isro veya ksro indir files içerisine onu çıkart daha sonra kullacacagın clienti cıkart hala hata varsa demekli bu ekledigin bsr özel bir yapılan oyunda mevcut olmayan birşeydir. Client db sanamı ait ? Dosyanın yolunu ismini iyi kontrol et ayrıca varsa hata vermez demekki yok hata veriyor

Oyla 0

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,395
Ödül Puanları
113
adam direk clientin datasını cıkarmıs hata bunla alakalı değil bence
Editli datalar sorun çıkartabiliyor isro data kullanmalı
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

resimde belirttigim dosya olmasina ragmen halen hata vermekte nasil coze bilirim not:130 cap database deneyecegim data dosyasini cikarttim clientten files dosyasina..... Ekli dosyayı görüntüle 9448
Sorunun çözüldümü? Konuya dönüş yapmadan başka sorun konuları açıyorsun. Konunu takip et. Geri dönüş yap.

Oyla 0

alikvp

Alikvp
.
.
Alınan Beğeni
170
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Editli datalar sorun çıkartabiliyor isro data kullanmalı
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Sorunun çözüldümü? Konuya dönüş yapmadan başka sorun konuları açıyorsun. Konunu takip et. Geri dönüş yap.

sorunu cozdum isro datasini aldim o yetti

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.