Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Arkadaşlar güzel bir saldırı programına ihtiyacım var yardımcı olursanız cook sevinirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
B

bardo41

Adımı ve sv mi kötüleyen bir sw sunucusu tr de sadece fireval destekli bu sw yi kapata bilecek bir saldırı programına ihtiyacım var ilginiz ve anlayışınız için teşekür ederim şimdiden.

N

NaXSobi

programlarımı elimde tutup paylaşmıyorum ama olayı net olarak açıklarsan özelden veya burdan haklı haksız kimse gereği elimden geldiğince yaparım

Oyla 0

7over

.
Alınan Beğeni
45
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
bende var dostum ama paylaşamam kusura bakma ama arayıp bulabilirsin bazı forumlarda ücretli satıyorlar bende ücretlisi var 3 kere vur server 24 saat lagdan geçilmez. hiç bir serveri patlatamazsın kolay kolay ddos ile. bunuda unutma

Oyla 0

7over

.
Alınan Beğeni
45
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Sunucuda Çıkart Dosyayı Kendi PC Ne indirme aç VE TAK TAK ?

Ekli dosyalar

• DDos proctect.rar
    3.1 MB · Görüntüleme: 58
Oyla 0
Alınan Beğeni
75
Ödül Puanları
28
Barış botnet almanda fayda var kimseye de guvemip para verme botnet sitesi bulamazssan ben yardimci olurum

Oyla 0

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,914
Ödül Puanları
113
Konuya yaklaşık 10 aydır mesaj atılmamıştır. Ayrıca @bardo41 forum üzerinden banlandığından dolayı konu #ÇöpKutusuna Taşınmıştır.

@Spare

Oyla 0
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.