Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü arkadaşlar Jupiter uniqleri 3 farklı nokta

Alınan Beğeni
67
Ödül Puanları
28
beyler merhaba Jupiter uniqleri 3 farklı noktada spawn etmek istiyorum charı 3 farklı yere götürüp refnestten kordinatları girdim fakat sürekli aynı noktaya atıyor

yardımcı olabilcek varmı?

Xena

.
Alınan Beğeni
1,146
Ödül Puanları
93
Örnek olarak tigerwoman aratarak reftactics refhive ve refnest karşılaştırma yaparak sorunu bulabileceğini düşünüyorum.

Kod:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Oyla 0

Mico

.
Alınan Beğeni
2,486
Ödül Puanları
113
bu program yardımcı olur kardeşim sana arşivimden cektım

Oyla 0
Alınan Beğeni
67
Ödül Puanları
28
hiç yapmadım hocam yardımcı olabilme şansınız varmı

Oyla 0

Mico

.
Alınan Beğeni
2,486
Ödül Puanları
113
hiç yapmadım hocam yardımcı olabilme şansınız varmı
bu programla ekleyebılrsın dedıgım gıbı kardeşim çıkış suresinden tut gıdecegı alana kadar ayarlayabılırsın
gm karakterını gotur cıkmasını ıstedıgın yere sonra oyundan cık programı ac ekle daha sonra oyunu resetle tmmdır
arsıvden cektım bunuda senın ıcın bu daha kolay

Oyla 0
Alınan Beğeni
67
Ödül Puanları
28
3 Farklı noktada çıkış olcak diger server edit ile ekledim olmadı bunda da sql baglanmıyor

Oyla 0

Mico

.
Alınan Beğeni
2,486
Ödül Puanları
113
3 Farklı noktada çıkış olcak diger server edit ile ekledim olmadı bunda da sql baglanmıyor
buraya goz atmadıysan atabılırsın verdıgım program ordada var belkı o calısır

Oyla 0

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,840
Ödül Puanları
213
Tiger Girl spawnlarını kurcalamıştım bi dönem... TabRefNest tablosunda her spawn noktası için mevcut olan satırları excel'e cekip baktığımda, koordinat haricinde kalan hücrelerden birinin farklı olduğunu görrmüş, spawn %'si olarak düşünmüş, değiştirip baktığımda da spawnlarda farklılık olduğunu görmüştüm. Anlattığım yolu biraz kurcalayın isterseniz.

Konu, üzerinden uzun bir zaman geçtiğinden ve takibi yapılmadığından dolayı ilgili bölüme taşınmıştır.
İhtiyaç duyduğunuzda yeniden açabilirsiniz fakat çözüme ulaştı ya da ulaşmadı şeklinde geri bildirim verirseniz seviniriz.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.