Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Askere gidiyorum..

Ü

Üye silindi 2299

Hayırlı Tezkereler şimdiden
kardeşimde tekirdağ çerkezköy 3. Zırhlı Tugay Komutanlığına gidecek aralıkta 3-4 aralık sanırım :D

Moderatör tarafında düzenlendi:

iMonarch

KGuardEDGE
.
Alınan Beğeni
999
Ödül Puanları
214
Hayırlı tezkereler Allah sevdiklerine sagsaglim kavuşmayı nasip etsin.

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Hayırlı teskereler kardeşim acemilik zordur hiç bir şeyi takma kafana inşallah hayırlısıyla gidip gelmek nasip olur.

Pyrodox

Photoshop CC, ECSRO, Video Edit,
Designer
Alınan Beğeni
1,750
Ödül Puanları
93
Hayırlı teskereler kardeşim, allah yardımcın olsun. tez zamanda bitirip ailene kavuşursun inşallah.

SaltanatNaibi

VSRO / SQL Server / PK2 Edit / Cyber Security /
.
.
Alınan Beğeni
621
Ödül Puanları
113
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Hayırlı tezkereler gözünü açıp kapayana kadar geçer 6 ay sıkma sakın canını hiçbirşey degil 6 ay biz 12 ay yaptık ama askerlik anılarını hiçbir zaman unutmassın çok güzel günlerin olacak kim bilir yagmurun altında gece saat 22 de komutan koguşun önünde tüm koguşu süründürecek bize oldu mesela :D
askerlik güzeldir keşke bi 12 ay daha olsada yapsam şimdiden hayırlı tezkereler diliyorum tekrardan askerde hiçbir zaman üzüntüye kapılma mutlu ol her zaman

Alınan Beğeni
172
Ödül Puanları
43
Hepinize çok çok çok teşekkür ediyorum. Güzel dilekleriniz için. Ben de sizi çok özleyeceğim. Kanımın insanlara bu kadar ısındığı tek forum ve forumdaşlar sizlersiniz. Eksik olmayın. Orada internete vs girebilirsem oradan fotoğraf paylaşacağım ♥

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.