Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

Askeriyeden yaZıyorum :) sizi çok özledim

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,638
Ödül Puanları
605
Beyler bugün itibariyle 20 günlük askerim. Hakkari Çukurca'ya çıktı usta birliği. 2. Hudut tugay komutanlığına. Ne yapın edin kesinlikle askere gelmeyin. Gerekirse 30.000 i bulun. Burda ilkokul mezunu lise mezunu adamlar bizim gibi üniversiteli adamları si*iyor. Adam uzman çavuş olmuş gece ayazda dışarıda keyfi 2 saat tutuyor. Askerleri resmen si*iyorlar. Cimere şikayet edeceğim. Toplu bir şekilde şikayet edelim. İnşallah usta birliğimde düzgün insanlar çıkar karşıma. Hepinizi çok özledim. Vsro filesler ile uğraşmayı özledim :) 5 ay kaldı.
Haydi bakalım asker! :)

Askerlikte acemide sıkılırsan ama usta birliğinde biraz da olsa rahat edersin.
Hele ki sen doğuya gitmişsin, için rahat olsun görev seviyorsan sürekli göreve çıkarsın başka bir zorluk olacağını hiç sanmam.

Biz her zaman buradayız, seni bekliyoruz. ❤

Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Bekliyorum. Kapıdan sokamaz mıyım ki ? Telefon serbest diyorlardı.
ilk önce kaptırırsın ismini alırlar dolaba koyarlar sonra çarşıya cıkıp içeri sokarsın biz o şekilde sokmustuk ıcerıye zamanında veyatta cok kucuk telefon ayakkabının altına olabılır

Alınan Beğeni
64
Ödül Puanları
28
reis sen kendi telefonunu mu sokucaksın içeri onu sokucaksan üst devrelerinden veya acemilige gittigin devrelerden birisi ile konuş gelsin nizamiyede inince üzerin aranmadan önce alsın gitsin senden sonra alırsın biz karakoldayken kaçakçıyı arayıp 0 telefon alıyoduk adam karakola giriyordu veya nöbete çıkınca mazgaldan iple çekiyoduk :D

Pyrodox

Photoshop CC, ECSRO, Video Edit,
Designer
Alınan Beğeni
1,746
Ödül Puanları
93
Nerede askerlik yapıyorsun

Alınan Beğeni
171
Ödül Puanları
43
Haydi bakalım asker! :)

Askerlikte acemide sıkılırsan ama usta birliğinde biraz da olsa rahat edersin.
Hele ki sen doğuya gitmişsin, için rahat olsun görev seviyorsan sürekli göreve çıkarsın başka bir zorluk olacağını hiç sanmam.

Biz her zaman buradayız, seni bekliyoruz. ❤
Zamanın çabuk geçmesi dileğiyle. Teşekkür ederim. ❤️

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,385
Ödül Puanları
113
Vay beee... Bende izmirde yaptım bergama cezaevinde araç komutanıydım. Habire geziyordum istanbul manisa bingöl görev adamıydım :D Komutanlar tırt ama mahkumdan korkup askerlere böcek gözükle bakıyorlar ezmeye çalışıyorlar.

Yuppi

vsro.org
.
Alınan Beğeni
2,567
Ödül Puanları
113
Beyler bugün itibariyle 20 günlük askerim. Hakkari Çukurca'ya çıktı usta birliği. 2. Hudut tugay komutanlığına. Ne yapın edin kesinlikle askere gelmeyin. Gerekirse 30.000 i bulun. Burda ilkokul mezunu lise mezunu adamlar bizim gibi üniversiteli adamları si*iyor. Adam uzman çavuş olmuş gece ayazda dışarıda keyfi 2 saat tutuyor. Askerleri resmen si*iyorlar. Cimere şikayet edeceğim. Toplu bir şekilde şikayet edelim. İnşallah usta birliğimde düzgün insanlar çıkar karşıma. Hepinizi çok özledim. Vsro filesler ile uğraşmayı özledim :) 5 ay kaldı.
Allaha emanetsin sağ salim dön kardeşim ?

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.