Ü

Üye silindi 3096

vsro
Kendinize vsro için guard kodluyabilirsiniz Source kodunu paylaşmaktayım sizlerle
İyi oyunlar dilerim beni takip etmeyi unutmayınız profilime tıklayıp takip et diyip güncel haberlerden haberdar olabilirsiniz

Not=epvp'den alıntı

Kredi
0.00[TL]

Spare

Machine Man
.
.
Kredi
79.59[TL]
Kimsenin özgürlüğü ve fikirleri kısıtlanamaz, kurallar dahilinde olduğu sürece.

Kimsenin yorumlarını silmeye, düzenlemeye, gizlemeye kişisel çıkarlarımız doğrultusunda hareket etmeye hakkımız yok.

@hakandurmaz Alıntı olabilir, belirtmek veya belirtmemek @AnqeLShate kendi seçimi. Alıntı olduğunu biliyor muyuz? Guard'ı onun yazmadığını herkes biliyor... Ben programı Türkçeleştirip, hatalarını derleyip paylaşacağım da alıntıdır demeyeceğim Athena Filter'in düzenlenmiş halidir diyeceğim mesela. Bu yüzden konuyu büyütmeye herhangi bir gerek yok, bizim için önemli olan bu konunun bu forumda paylaşılmış olması.

Lütfen daha fazla gereksiz diyalog'a girilmesin.

Kredi
0.00[TL]
Kimsenin özgürlüğü ve fikirleri kısıtlanamaz, kurallar dahilinde olduğu sürece.

Kimsenin yorumlarını silmeye, düzenlemeye, gizlemeye kişisel çıkarlarımız doğrultusunda hareket etmeye hakkımız yok.

@hakandurmaz Alıntı olabilir, belirtmek veya belirtmemek @AnqeLShate kendi seçimi. Alıntı olduğunu biliyor muyuz? Guard'ı onun yazmadığını herkes biliyor... Ben programı Türkçeleştirip, hatalarını derleyip paylaşacağım da alıntıdır demeyeceğim Athena Filter'in düzenlenmiş halidir diyeceğim mesela. Bu yüzden konuyu büyütmeye herhangi bir gerek yok, bizim için önemli olan bu konunun bu forumda paylaşılmış olması.

Lütfen daha fazla gereksiz diyalog'a girilmesin.
Yorumumu Düzeltmezse sorun yok.