Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Auris Games 110 Cap Nera Sunucusu Grand Opening 12/06/2020

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tylu

VSro
.
Alınan Beğeni
981
Ödül Puanları
93
sslerdeki kişinin reklamcım olduğunu düşünün ve bu kişilerin gün içinde kendi serverleri hakkında yaptıkları vurgun planın ifşasının geleceğini bilin serverime gelip gelmemek size kalmış iyi günler
Boş yapma yoluna bak buradan sana ekmek çıkmaz.Forumun adamlarının senin gibi dolandırıcılara yedirir miyim sandın ?

srofire

.
.
Alınan Beğeni
5
Ödül Puanları
3
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Boş yapma yoluna bak buradan sana ekmek çıkmaz.Forumun adamlarının senin gibi dolandırıcılara yedirir miyim sandın ?
bak gör ben seni nasıl yiyecem halil hasanla birlikte gruplardaki milletin hakkına girin siz

Alınan Beğeni
89
Ödül Puanları
28
Oyun @srofire bu arkadaşa aitse kendisi silkroad tarihinin göreceği en has karaktersiz dolandırıcılarındandır.
yav bunun böyle olduğunu birtek ben biliyorum sanıyordum :D sebepsizce niye bu kadar çok haykırdım bilmiyorum. :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
Adamm Adamm bu yav. ama ben şahsen bu srofirenin server açacağına böyle sistematik açacağına inanmıyorum büyük ihtimalle serveri açan başka birisi bu srofire, adminine vs. ulaşıp reklam karşılığı birşey teklif etmiştir.
Facebook'ta tüm gruplara üyeyim 1 tane gurupta yok bu srofire nedeni ise tüm gruplardan ban yemesi sabah denk geldi güngör çekiliş postu paylaşmış altına engeli kaldırda katılayım abi yazmış yani diyeceğim o ki @tylu arkadaşımıza katılıyorum :)

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,937
Ödül Puanları
113
@srofire Merhaba! Sunucunuz Website Bölümüne Girince ''EpicPanel'' Sitesine Yönlendiriyor. Facebook Sayfanız Üzerindeki Siteyede Girilmemektedir.

#KAPANANSERVER Bölümüne Gönderilecektir Konunuz.

c.png

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.