Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

VaLe

Elbet Bir Gün
.
Alınan Beğeni
258
Ödül Puanları
63
akşam çok fazla dosya denedim aynı türde sizin özelden attığınız zaten ******** var ordan indirdim denedim mi hatırlamıyorum bakıcam yine

Tamamdır deneyin sorunsuz çalışıyor. Çalışmassa sizinle alakli bi problem Muhtmel. Kendim denedim çünkü

Ü

Üye silindi 92

Düzenlediğim dosya sorunsuz çalışmakta hatta video çekecem eve gideyim çalıştığına dair

Alınan Beğeni
34
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Muhtemel ondan kaynaklı
Arkadaşlar sanki çok ciddi bir ayar gerektiriyor. yapmayın adam 2014 yılında başka forumda yayınlamış sende ordan aldın verdin bana o kadar basit bir ayarı varki nasıl karıştırılır lütfen bana bi anlatın :)

VaLe

Elbet Bir Gün
.
Alınan Beğeni
258
Ödül Puanları
63
Arkadaşlar sanki çok ciddi bir ayar gerektiriyor. yapmayın adam 2014 yılında başka forumda yayınlamış sende ordan aldın verdin bana o kadar basit bir ayarı varki nasıl karıştırılır lütfen bana bi anlatın :)

Hocam program linki konuda değişti. Zerk için atılan unique yi değiştirip linki yeniledik. Sorunun bundan kaynaklı olduğunu düşündüm . Benim verdigimide siz kuramayınca sizden olduğunu düşündüm bu sefer . Program denendi diyorum siz hala ayar diyorsunuz . Video çekip mı atmayalım sizi inandırmak için

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,686
Ödül Puanları
605
Kurulum konusunda @coolhand gibi bir çok kişi her zaman sorun yaşayabiliyor. Kurulum ve kullanım kısmında kullanıcılar takılmaması için konu başında detaylıca resimli veya videolu bilgi verilmeli. :)

VaLe

Elbet Bir Gün
.
Alınan Beğeni
258
Ödül Puanları
63
Kurulum konusunda @coolhand gibi bir çok kişi her zaman sorun yaşayabiliyor. Kurulum ve kullanım kısmında kullanıcılar takılmaması için konu başında detaylıca resimli veya videolu bilgi verilmeli. :)

Yarın gün içerisinde resimli bi anlatım yapıp konuya eklerim

VaLe

Elbet Bir Gün
.
Alınan Beğeni
258
Ödül Puanları
63
Konu Düzelendi resimli anlatım eklendi.

Not: Server açık olduğundan videolu anlatım yapılmadı.

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,686
Ödül Puanları
605
Herkese Merhaba

Ufak çapli iş gören çoğu kişinin bildiği kadar bilmeyen arkadaşlarında olduğu bi programdır. Kullanılabilecek konumdadır.Aşşağıdaki adımları izleyerek botu sorunsuz çalıştırabilirsiniz. Bu adımlara rağmen bot çalışmıyorsa yada hatalı şekilde çalışıyorsa DB nizden kaynaklı olabilir.

KKWusl.png

5cLR7L.png

jEUoRK.png
Şimdiki haliyle harika olmuş. :) eline emeğine sağlık @Vale.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.