Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Auto Select mesafesini ayarlama( ranging auto select distance)

Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
3
Merhaba arkadaşlar çoğu forumu araştırdım fakat işe yarar bi sonuç bulamadım, resimdeki adımları takip ettim ama linkler kırık olduğu için hangi FLD satırının değerinin nasıl doğru değiştirileceğini ayarlıyamadım. Yaptıgım memory değişikliği sonucunda oyunda auto select tusuna basınca oyundan atmaya başladı. Lütfen ezbere 00 00 8C 42 55 00 49 00 49 replace with 00 40 9C 45 55 00 49 00 49 yazmayın clientte öyle bi satır yok. HxD veya Olly bilgisi olan arkadaşlar konuyu yeşillendirise sevinirim. Clienti ve denediğim adımları ekledim.

Ekli dosyalar

• sro_client.rar
    1.8 MB · Görüntüleme: 35

Pyrodox

Photoshop CC, ECSRO, Video Edit,
Designer
Alınan Beğeni
1,750
Ödül Puanları
93
Merhaba arkadaşlar çoğu forumu araştırdım fakat işe yarar bi sonuç bulamadım, resimdeki adımları takip ettim ama linkler kırık olduğu için hangi FLD satırının değerinin nasıl doğru değiştirileceğini ayarlıyamadım. Yaptıgım memory değişikliği sonucunda oyunda auto select tusuna basınca oyundan atmaya başladı. Lütfen ezbere 00 00 8C 42 55 00 49 00 49 replace with 00 40 9C 45 55 00 49 00 49 yazmayın clientte öyle bi satır yok. HxD veya Olly bilgisi olan arkadaşlar konuyu yeşillendirise sevinirim. Clienti ve denediğim adımları ekledim.

Bu yazdığın hexleri hex editör ile denedinmi yoksa sadece ollydbg ile mi denedin.

Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
3
Hex editorle sadece aradım öle bi satır yoktu olly ile değişikilik yapmaya çalıştım ama ya yanlış adresi değiştirdim ya da eksik kaldı ki oyundan atmaya başladı.

Pyrodox

Designer
Alınan Beğeni
1,750
Ödül Puanları
93
Hex editorle sadece aradım öle bi satır yoktu olly ile değişikilik yapmaya çalıştım ama ya yanlış adresi değiştirdim ya da eksik kaldı ki oyundan atmaya başladı.
Bu sro_client ecsronun mu isronun mu

Pyrodox

Designer
Alınan Beğeni
1,750
Ödül Puanları
93
Üsteki yorumun konusu

1590342098357.png

Bir kaç arkadaş bunu yaparak olduğunu söylemiş.

1590342080298.png

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.