Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü Avatar Dress

Alınan Beğeni
18
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Arkadaşlar vsro clean serverda sadece 3 adet avatar dress duruyor. Nasıl hepsini yükleyebilirim?

Ü

Üye silindi 614

Arkadaşlar vsro clean serverda sadece 3 adet avatar dress duruyor. Nasıl hepsini yükleyebilirim?
1.Adım ;

Bunlari İndiriyoruz.

2.Adım ;

• Pk2ExtractorSE İle Media.pk2'den " refpackageitem.txt " Bunu Açıyoruz .
PHP:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

3.Adım ;

• Sonrada Açarak Saletag'ları 0 Yapıyoruz.
4.Adım ;

• Sonra SQL'den "dbo._refpackageitem" Adlı Tabloyu Açıyoruz Yine Tüm Saletagları 0 Yapıyoruz.
PHP:

Son Olarak Pk2Editörden Media.pk2'yi Aynı İşlemle Editliyoruz Dosyaları Kaydedip Çıkıyoruz.

Ü

Üye silindi 614

Bro şimdi Media.pk2 den çıkarttıgım txt dosyasında avatarlar gözüküyor. Ama SQL de tabloda yoklar. Onları toplaya ekleyip Sıfır mı yapacagım Saletaglarını? Ayrıca bazı itemlerin başında yani Service sütunun altında 1 ve 0 yazıyor. Sence 0 kapalı anlamına gelmiyor mu? Ayrıca txt dosyasındaki her şeyi SQL tablosuna geçireyim mi? Şimdiden teşekkürler cevap için
Kod:
Query okut ve dbtomedia ile çıkart sadece shop olan dosyaları al sakın başka txt alma isminde shop kelimesi geçen txtleri al patchle

Bunları yapmadan önce DB yedeğini almayı unutma sonra gelip sövme bana akşam akşam

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.