Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Avatar Ekleme Sorunu

• Konbuyu başlatan Tc_ComanDo
  • Başlangıç tarihi
T

Tc_ComanDo

Merhaba
Arkadaşlar avatar ekledikten sonra charın üstüne bıraktığım zaman char dc yiyor dumpta bişey farklılık göremedim araştırma yaptım bulamadım en son formda yazma gereği duydum.
Rica etsem yardımcı olabilirmisiniz.

Ekli dosyalar

• 0N[2020-02-10 01-01-42]_81_22.dmp
    57.6 KB · Görüntüleme: 15
Alınan Beğeni
92
Ödül Puanları
28
Data.pk2 icerisinde res\item\avatar\avatar_m_waterelement.bsr dosyası eksik muhtelemen alt dosyalarıda eksiktir. Bu dosyaları ekleyip tekrar deneyiniz.
Böyle durumlarda dump dosyasında .bsr yazarak aratınız, büyük ihtimalle sorunu bulmuş olursunuz.

Oyla 0
T

Tc_ComanDo

Kontrol ettim içerisinde mevcut.
Data.pk2 icerisinde res\item\avatar\avatar_m_waterelement.bsr dosyası eksik muhtelemen alt dosyalarıda eksiktir. Bu dosyaları ekleyip tekrar deneyiniz.
Böyle durumlarda dump dosyasında .bsr yazarak aratınız, büyük ihtimalle sorunu bulmuş olursunuz.

Oyla 0
Ü

Üye silindi 3096

rica etsem siz kontrol edebilirmisiniz.

Oyla 0
Alınan Beğeni
92
Ödül Puanları
28
sadece bu rar içerisindeki dosyalar import etmişseniz hata almanız normal.
rica etsem siz kontrol edebilirmisiniz.
Rar içerisindeki dosyalar eksik, sadece .bsr dosyaları mevcut diğer dosyaları da bulmanız gerekli. Sadece bunları import ederek hata alırsınız.

Oyla 0
T

Tc_ComanDo

paylaşan kişi o şekilde paylaşmıştı ekstradan dosya yoktu hepsi bu sanmıştım.
temin etmek zor mu onları ona göre sileceğim yaptığım işlemi.

icon ve icon64 dosyaları da mevcut ddj olarak.

sadece bu rar içerisindeki dosyalar import etmişseniz hata almanız normal.

Rar içerisindeki dosyalar eksik, sadece .bsr dosyaları mevcut diğer dosyaları da bulmanız gerekli. Sadece bunları import ederek hata alırsınız.

Oyla 0