Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Aynı Moblarda Spawn Değiştirme

Alınan Beğeni
10
Ödül Puanları
18
Bir db indirdim ve sylakenth adlı mob alexte ve samarkandda tamamen mevcut başka hiçbir mob yok bunu orjinal haline çeviremez miyim ?

Sitedeki kodlar ile bütün sylakenth moblarını mesela ong girebiliyorum evet ama bu sefer alexteki moblarda ong a dönüşecek sadece orjinal mob spawn istiyorum.

Başka db den aldığım reftactics ile değişimini yapınca bütün moblar kayboldu.

Teşekkürler arkadaşlar.

Alınan Beğeni
116
Ödül Puanları
43
Tab_RefHive
Tab_RefNest
Tab_RefTactics
bu üç yeri değişeceksin
ve clean olacak içinde farklı npc mob spam olmayacak
değişince farklı ekleme yapacaksın

Oyla 0
Alınan Beğeni
32
Ödül Puanları
18
Bir db indirdim ve sylakenth adlı mob alexte ve samarkandda tamamen mevcut başka hiçbir mob yok bunu orjinal haline çeviremez miyim ?

Sitedeki kodlar ile bütün sylakenth moblarını mesela ong girebiliyorum evet ama bu sefer alexteki moblarda ong a dönüşecek sadece orjinal mob spawn istiyorum.

Başka db den aldığım reftactics ile değişimini yapınca bütün moblar kayboldu.

Teşekkürler arkadaşlar.
en basit yöntemi söyliyim size clean bir dbden refhive , refnest, reftactic i 3 ünü birden alman ve otomatik idleri kapatman gerekir

Oyla 0
Alınan Beğeni
10
Ödül Puanları
18
Sorun çözüldü mü?
Arkadaşın dediği tabloları açtık clean db ile değiştirdiğimde gameserver açılmıyordu bende mob ıd lerini buldum ve clean db ile kıyasladım anormal olan moblarla clean db arasındaki mob ıd leri çakıştırdım ve değiştirdim böylelikle sorun çözülmüş oldu teşekkürler

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.