Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Azure Port Sorunu

shozem

.
Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1
Azureden Sunucu aldım ve vsro kurdum smc bütün gameserver,shard,gataway, herşey acık yani ikiside yeşil loopback yapılı ! azure üzeriden verdigim portalar 15779,15884,15881 portlarını verdim ve aynısını firewall a yaptım ne localdan ne de public olarak sunucuya girmiyor kapalı diyor bana yardım edebilcek varım ?

Alınan Beğeni
125
Ödül Puanları
43
Local üzerinden de açılmıyorsa client portunu IP Input ile kontrol etmelisin. Ayrıca her files için portlar aynı olmayabiliyor, srNodeData.ini üzerinden portlarını kontrol etmeli ve ona göre firewall izinlerini ayarlamalısın.

Oyla 0

shozem

.
Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1
Local üzerinden de açılmıyorsa client portunu IP Input ile kontrol etmelisin. Ayrıca her files için portlar aynı olmayabiliyor, srNodeData.ini üzerinden portlarını kontrol etmeli ve ona göre firewall izinlerini ayarlamalısın.
port girişleri 15779 ve üşenmedim srnotedata.ini deki bütün portları denedim gine 0

Oyla 0