Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Bagdat reverse noktalarına ısınlanma sorunu

Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
oyunda yenı objeler ve tasarımlar gerçekleştirdim sonradan şöyle bir sorun oluştu bagdat şehrine ışınlanıyor reverse çekiliyor fakat bagdat şehrinin diğer taraflarındaki reverse noktası ışınlanınca dc atıyor sıfırdan isrodan datadan ilgili dosyaları çektim particles cektim sorun fıx olmadı eski clientimde böyle bir sorun yok --- Resimde görmus oldugunuz yere bagdat şehrine reverseyle ısınlanınca sorun yok reverseyle ısınlanan yere yuruyerek geldım dc atmadı dıger aşşagıdakı bolgelere reverse noktalarına dırek dc particles sıfırdan peckledim data sıfırdan peckledim sorun hal olmadı sorun nerde olabilir bilen varmı ? NOT : Güncelleme yapmadan onceki eski clientimde ve öncedende böyle bir sorun yoktu
1076

F

forsa04

obje ve tasarim derken neyi kastediyorsun neyle kurcaladiysan ondan olabilir

Oyla 0
Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
obje ve tasarim derken neyi kastediyorsun neyle kurcaladiysan ondan olabilir
1081

objeler sorunsuz onlarda hata yok bagdatıda ellemedim hiç zaten bi jangan hotan dowhang arası tasarım yaptım eski clientte sorun yok güncellediğim clientte sorun var data ve particles ısrodan sıfır cektım yine olmadı acaba mediadanmı mı bişey eklicez

Oyla 0

RİME

.
Alınan Beğeni
186
Ödül Puanları
43
Ekli dosyayı görüntüle 1081

objeler sorunsuz onlarda hata yok bagdatıda ellemedim hiç zaten bi jangan hotan dowhang arası tasarım yaptım eski clientte sorun yok güncellediğim clientte sorun var data ve particles ısrodan sıfır cektım yine olmadı acaba mediadanmı mı bişey eklicez
hocam şu tasarımların dosyası varmı sende janganın şuanki halinden ?

Oyla 0
Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
Sorunu buldum arkadaşlar Mappk2 deymiş Teşekkür ederim yardım eden yada etmeyen arkadaslara

Oyla 0

ByMnkn

Eskilerden :)
.
Developer
Alınan Beğeni
264
Ödül Puanları
63
Reverse noktarını düzeltmek veya yeniden eklemek için DB> _RefOptionalTeleport & Media refoptionalteleport.txt düzenlemen yeterli.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.