Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Bağırsağında 47 Paket Uyuşturucu Bulunan Zanlı: Haberim Yoktu

Alınan Beğeni
12
Ödül Puanları
18
Adana ve Van Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından ortak bir operasyon yapıldı. Van sınır kapısından Türkiye’ye gelen İranlı şahsın uyuşturucu ticareti yaptığı bilgisinden hareketle polis ekipleri operasyon düzenledi. Göz altına alınan zanlının bağırsağındaki uyuşturucular tomografi sayesinde görüntülendi. Zanlı ise “Van’da beni uyutmuşlardı, o zaman koymuşlardır. Benim haberim yok” dedi.

İHA’nın haberine göre, İranlı zanlının bağırsağındaki uyuşturucular ilaçlar sayesinde 5 günde çıkartıldı. 52 yaşındaki zanlının bağırsağından çıkanlar ise polisleri bile şaşkına çevirdi. Zanlının içinden 116 gram metamfetamin, 104 gram eroin, 107 gram afyon sakızı çıktı.

Daha önce de yine İran uyruklu bir şahsın midesinden 49 paket içerisine yerleştirilmiş 765 gram eroin bulunmuştu. Zanlı ifadesi alındıktan sonra adliyeye sevk edildi.

Bağırsağında 47 Paket Uyuşturucu Bulunan Zanlı: Haberim Yoktu

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.