Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Baslangıcta buf verme exe Lerın ALtında Calıstı

JRache

.
Alınan Beğeni
439
Ödül Puanları
63
Baslangıcta buf vermek ıstıyorum bır kac kod buldum lakın verdıgım buf un zamanı bıtık olarak aktıf oluyor

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,861
Ödül Puanları
213
insert into _TimedJob(CharID,Category,JobID,TimeToKeep,Data1,Data2,Data3,Data4,Data5,Data6,Data7,Data8,Serial64,JID)values(@NewCharID, 0, 5411, 86400, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0)

Shard Database > Programmability > Stored Produces > AddNewChar

sanırım execlerin altına eklenince çalışabilir.. kırmızı ile mark ettiğim kısım ms bazında süreyi belirler. 86400 24 saat ediyor..
Siz kaç saat yapacaksanız ms'ye çevirerek eklersiniz. 5411 ise skill ID.
İsterseniz kendinize özgü bir skill satırı ekleyerek o ID'yi verin. Karakter açılıp oyuna girildiğinde buff basılı olarak gelir.

Bu şekidle vermek yerine envanter görevlerine scollar eklemiştim. Her görevde farklı bufflar vermiştim. O da alternatif bi düşünce olsun.

Oyla 0

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,861
Ödül Puanları
213
Çözüldüyse hadi arşive alalım. :)

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.