Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Batte Arena Sorunu

CoogeR

.
Alınan Beğeni
73
Ödül Puanları
28
Selamun aleyküm Arkadaşlar Batte Arenayı test için kayıt yaptırdım kayıt vs oluyor fakat ölünce
Yerden Kalkmıyor Saniye sayıyor saniye bitiyor ama doğmuyor
ba231.png ba sorun1.png srgame eror.png

Alınan Beğeni
89
Ödül Puanları
28
id leri düzenledim Gereksiz mesaj ve yorumları temizleye bilseydim temizleridm yanlış anlaşılmayı büyütmemek en güzeli Yeni Bir kayıt oluşturdum 2 PT char acicaktım arkadaşlar geldi 2 gibi deniyecem Test eder konuyu toparlarım teşekkürler
Burak yardımcı olur sanırım @Sieger ⋋ gereksiz yorumları kaldırabilirsen teşekkür ederiz yanlış anlaşılmalar yüzünden konu biraz dağıldı :)
@CoogeR sorunun çözülmüştür umarım test başarısız olmaz :) hayırlı geceler dilerim.

Oyla 0

CoogeR

.
Alınan Beğeni
73
Ödül Puanları
28
Burak yardımcı olur sanırım @Sieger ⋋ gereksiz yorumları kaldırabilirsen teşekkür ederiz yanlış anlaşılmalar yüzünden konu biraz dağıldı :)
@CoogeR sorunun çözülmüştür umarım test başarısız olmaz :) hayırlı geceler dilerim.
teşekkürler test ettiğimde burdan paylaşımı yapar çözüldü ise konuyu toparlarz iyi geceler

Oyla 0

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,143
Ödül Puanları
303
Bir sorununuz var ve burada insanlar size yardımcı olmak için birşeyler öneriyor, birşeyler söylüyor.
Elbette kimse bunu anne karnında öğrenmedi, ufacık birşeyi dahi unutup, atlayabiliyoruz ya da aklımıza gelmiyor ne olduğu.

Kendimden örnek vermek gerekirse, Electus effect'lerde kanatlarda particles eksik diye uğraşıyordum ama textures eksikmiş.

Bunlar olabilir, yanlış anlamaları gerektirecek bir şey yok. İyi düşünürseniz iyi olur. Bknz: Konunuz çözümlenmiş.

Neyse, gereksiz yorumları sildim, konuyu çözüldü olarak işaretleyip taşıdım.

İyi forumlar.

Oyla 0

CoogeR

.
Alınan Beğeni
73
Ödül Puanları
28
Selamun aleyküm arkadaşlar herkese teşekkürler malum havalar bu ara bozuk ve cok yağış olunca internetlerde biraz sorun yaşadık burayada dönemedim
Konu çözülmüştür yardımcı olan arkadaşlarıma herkese tekrar teşekkür ederim

Oyla 0

CoogeR

.
Alınan Beğeni
73
Ödül Puanları
28
Bir sorununuz var ve burada insanlar size yardımcı olmak için birşeyler öneriyor, birşeyler söylüyor.
Elbette kimse bunu anne karnında öğrenmedi, ufacık birşeyi dahi unutup, atlayabiliyoruz ya da aklımıza gelmiyor ne olduğu.

Kendimden örnek vermek gerekirse, Electus effect'lerde kanatlarda particles eksik diye uğraşıyordum ama textures eksikmiş.

Bunlar olabilir, yanlış anlamaları gerektirecek bir şey yok. İyi düşünürseniz iyi olur. Bknz: Konunuz çözümlenmiş.

Neyse, gereksiz yorumları sildim, konuyu çözüldü olarak işaretleyip taşıdım.

İyi forumlar.
Cansın teşekkürler senide yorduk hakkını helal et :)

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.