Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Paylaşım Beğendiğim avatarları Paylaşma Konum

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
8,891
Ödül Puanları
113
FtnZfab.jpg

[VSRONEMLI]sondaki ve baştaki ıd'ları kendinize göre ayarlamayı unutmayınız[/VSRONEMLI]

RefObjCommon
Kod:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

RefObjİtem
Kod:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

@iMonarch

İndirme Linki=

takiru

ɢтғc вαrмeɴ
.
Alınan Beğeni
1,116
Ödül Puanları
93
Paylaşım için teşekkürler

Maniwa

.
Alınan Beğeni
5
Ödül Puanları
3
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
hepsi eksik dosya yolları farklı ddjler farklı yerde kontrol etmeden atıyorsunsunuz bilmeyenler ne yapsın

ServerEdit

Php Coder
.
Developer
Alınan Beğeni
602
Ödül Puanları
93
Avatarda sknti yok sknti ddj yolları yanlış yerde avatar ddjleri okumuyor yanlış konumda olduğu için .bmt dosyasını açarak yeniden ddj dosyalarınin konumunu ayarlamaniz gerekir yoksa forumdaki paylaşılan avatar dosyalarını doğrudan update ederseniz avatarin ddj dosyalarının çalışmadığını fark edeceksiniz :)

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,637
Ödül Puanları
605
Güzel paylaşım, hatalı yolları gidererek paylaşırsanız daha faydalı olacaktır. :)

Ü

Üye silindi 92

Avatarda sknti yok sknti ddj yolları yanlış yerde avatar ddjleri okumuyor yanlış konumda olduğu için .bmt dosyasını açarak yeniden ddj dosyalarınin konumunu ayarlamaniz gerekir yoksa forumdaki paylaşılan avatar dosyalarını doğrudan update ederseniz avatarin ddj dosyalarının çalışmadığını fark edeceksiniz :)
Ben bende ekli olan clientten çekip attım sanırım tek sıkıntı icon görünüşleri öbür türlü takınca sıkıntı Yok onuda düzelteceğim ?

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.