Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü Beginer Mark

ZaKuRa

SRO Developer ' Pk2 Editor ' Designer'
.
Alınan Beğeni
707
Ödül Puanları
93
I could not stand comfortably.
They did 19, not 20. looks like this:
There is a place that turns off the beginner mark, and if the character's new level is less than 19, it skips this place.

Ekli dosyayı görüntüle 3641

The JBE here means "Jump Below", which means jump if our level is less than 0x13 (ie 19).
We can make the JBE here JMP, so no matter how many levels of all kinds of horses, or 13 above, we can make an absurd figure like FF. The Beginner mark is thus never closed.

93cc6c075eedd4832fef80c1fb958ad7.gif

In addition, it does not come when trying to open the beginner mark from settings after it has passed 20level. The control of this is here;

Ekli dosyayı görüntüle 3642

The JA here is "Jump Above", so if our level is greater than 0x13 (ie 19), it passes the function completely by jumping and does not open the beginner mark.
Likewise, we can nop the JA line or do something awkward like the 13 above FF ... open the beginner mark at the desired level.

and I would like to assign different brands, for example, those that the Thief Hunter and merchant have, but with different players that they should do?

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,384
Ödül Puanları
113
Alınan Beğeni
61
Ödül Puanları
28
Rahat duramadım.
20 olarak değil, 19 olarak yapmışlar. şöyle gibi:
beginner mark'ı kapatan bir yer var, ve karakterin yeni level'ı 19 dan az ise bu yeri atlıyor.

Ekli dosyayı görüntüle 3641

burdaki JBE "Jump Below" yani, levelımız 0x13'ten (yani 19dan) küçük ise atla anlamına geliyor.
burdaki JBE'yi JMP yapabiliriz, yani her türlü atlar kaç level olursa olsun, veya yukardaki 13ü de FF gibi absürt bir rakam yapabiliriz. Beginner mark böylece asla kapanmaz.

93cc6c075eedd4832fef80c1fb958ad7.gif

Ek olarak, 20levelı geçtikten sonra ayarlardan beginner markı açmaya çalışınca da gelmiyor. Bunun kontrolü de burada;

Ekli dosyayı görüntüle 3642

burdaki JA "Jump Above' yani, levelımız 0x13'ten (yani 19dan) büyük ise atlayarak fonksiyonu komple geçiyor ve beginner markı açmıyor.
aynı şekilde JA satırını noplayabilir veya yukardaki 13ü FF gibi abes bi şey yapabiliriz... istediği levelda beginner markı açabilir.
Vallahi Rahat Duramadınız :D Güzel Anlatım Olmus Vsro.org lazım olur bu konu :D

Ü

Üye silindi 3096

Vallahi Rahat Duramadınız :D Güzel Anlatım Olmus Vsro.org lazım olur bu konu :D
sarkolata çok iyi birisidir meşgul olmadığı sürece elinden gelen yardımı bugün yapmazsa elbet yarın yapar ama :D konuyu iyiki alıntıladınız bazen silebiliyor 1-2 hafta sonra mesajını editleyip :D

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,384
Ödül Puanları
113
sarkolata çok iyi birisidir meşgul olmadığı sürece elinden gelen yardımı bugün yapmazsa elbet yarın yapar ama :D konuyu iyiki alıntıladınız bazen silebiliyor 1-2 hafta sonra mesajını editleyip :D
Ben arşive bile aldım :D
Bu arada nasıl olmuş :D
3656

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.