Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

Duyuru Beklenen oldu! Private serverlar kapatılıyor!

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,639
Ödül Puanları
605
7/24 bota koyarsın 23 saat 55 dk afk 😂 5 dk Selam yazmak için girersin anca 😀
EU olacak mı peki tek Ch mi 😃
Sektörden zaman zaman soğuyorum. Üst üst yaşanan hayal kırıklıkları vs. zaman zaman kafa dağıtma ihtiyacı doğuruyor. Kim bilir, gamegami'nin projesi belki hepimize yarayacak. :) (Kafa dağılması açısından.)

Pixup

.
Alınan Beğeni
105
Ödül Puanları
18
Forumlara salça olup tehditler yağdırmak yerine... bir taraflarınız yiyorsa neden joysro,hitsro,jollygame,electus gibi serverlara ihtar çekmiyormusunuz??? Anca forum sahiplerine atar gider yapın madem lisans aldınız serverları kapatında görelim :D

Miraç bile size destek olmak istediğini söylediği halde forumu incelemeden ihtar çekmişsiniz. O paralar bir tarafınıza girince çok güleceğiz :D

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,639
Ödül Puanları
605
GameGami avukatlarına ve GameGami yetkililerine buradan teşekkür ediyorum.

Avukatlar bugün yeniden bize dönüş yaparak, gayet iyimser bir şekilde durumu açıkladılar. Yapabileceklerimizi söylediler.
Ayrıca firma bitirme yanlısı değil, işbirliği yanlısı olduğunu bir kez daha vurguladı. Kendileri ile iş birliği yapan forum sitelerinin reklam alamayışından vs. durumlardan kaynaklanan giderleri minimum'a indirebilmek amacıyla, kendileri ile iş birliği yapan forum sitelerine kendileri reklam vereceklerini söylediler.

Şahsen bana bunu söylemeleri yeterli, firmanın bize dönüş yapmamış olmasından kaynaklanan olumsuz düşüncelerim tamamen silindi diyebilirim.
Biz reklam verecek olurlarsa ücret almadan, seve seve reklamlarını yayınlayacağız.

Kimse şunu düşünmesin; vsro.org parayı görünce yelkenleri suya indirdi. Beni bilen bir çok kişi şunu bilir; Dostluk gördüğüm, dostluğunu benden esirgemeyen ve bu sektöre en faydalı şekilde hizmet etmeye çalışan bir çok kişiden hiç bir ücret almadan reklamlarını defalarca yaptım. Bazılarındansa sadece adı olsun diye alınan çok küçük ücretler ile reklamlarını alıp yayınladıklarım oldu. Beni kimse para ile satın alamaz, zaten real hayatımda zaten kendime ve aileme yetecek kadar çok şükür kazanıyorum.

Uzun lafın kısası yukarı da belirttiğim gibi, bir çok eski dostum ve içinde bulunduğum eski ekipler dahil GameGami serverinde oynayacağız.

@Senua ile de birlikte vsro.org topluluğu ile beraber olup guild kurma düşüncemiz var. Kendisi yakında konusunu açar. :)

Herkese hayırlı olsun.

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,832
Ödül Puanları
113
GameGami avukatlarına ve GameGami yetkililerine buradan teşekkür ediyorum.

Avukatlar bugün yeniden bize dönüş yaparak, gayet iyimser bir şekilde durumu açıkladılar. Yapabileceklerimizi söylediler.
Ayrıca firma bitirme yanlısı değil, işbirliği yanlısı olduğunu bir kez daha vurguladı. Kendileri ile iş birliği yapan forum sitelerinin reklam alamayışından vs. durumlardan kaynaklanan giderleri minimum'a indirebilmek amacıyla, kendileri ile iş birliği yapan forum sitelerine kendileri reklam vereceklerini söylediler.

Şahsen bana bunu söylemeleri yeterli, firmanın bize dönüş yapmamış olmasından kaynaklanan olumsuz düşüncelerim tamamen silindi diyebilirim.
Biz reklam verecek olurlarsa ücret almadan, seve seve reklamlarını yayınlayacağız.

Kimse şunu düşünmesin; vsro.org parayı görünce yelkenleri suya indirdi. Beni bilen bir çok kişi şunu bilir; Dostluk gördüğüm, dostluğunu benden esirgemeyen ve bu sektöre en faydalı şekilde hizmet etmeye çalışan bir çok kişiden hiç bir ücret almadan reklamlarını defalarca yaptım. Bazılarındansa sadece adı olsun diye alınan çok küçük ücretler ile reklamlarını alıp yayınladıklarım oldu. Beni kimse para ile satın alamaz, zaten real hayatımda zaten kendime ve aileme yetecek kadar çok şükür kazanıyorum.

Uzun lafın kısası yukarı da belirttiğim gibi, bir çok eski dostum ve içinde bulunduğum eski ekipler dahil GameGami serverinde oynayacağız.

@Senua ile de birlikte vsro.org topluluğu ile beraber olup guild kurma düşüncemiz var. Kendisi yakında konusunu açar. :)

Herkese hayırlı olsun.
O zaman dans :)

tenor.gif

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,832
Ödül Puanları
113
@Spare Miraç hocam domain değişimine gidilecek mi?

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.