Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Duyuru Beklenen oldu! Private serverlar kapatılıyor!

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,684
Ödül Puanları
605
Domainin değişmesini isteyenler mi vardı ki? :D

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,922
Ödül Puanları
113

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,922
Ödül Puanları
113

Yuppi

vsro.org
.
Alınan Beğeni
2,571
Ödül Puanları
113
Alınan Beğeni
121
Ödül Puanları
43
kaliteli bir server sunacaklarını düşünüyorum merakla bekliyorum bende. Bir çok kişi fiyatlar pahalı olacak gibisinden yakınmış . Kalite ucuz olmaz malesef. 10 tl verip 1 ay sonra tosuncuk gibi kaçan vurguncular yerine 15 tl verip emeğin kaldığı serveri tercih ederim
dostum o kadar boş bir şey yazmışsınki öncelikle gamegami pvp serverleri kapatarak oyuncuları kendi serverine çekeceginimi sanıyorsun ? ve bunu yaparlarsa gamegami için taha kötü olucak inan pvp server oyuncuları sizin gibi 10 yıl bota koyup bos bos ekrana bakmayı seven insanlar degil bin lerce lirayı oyuna yatıran oyuncular degil 50 lira yatırıp krallar gibi oynudan keyfini alan oyunculardır hatta para bile yatırmasına gerek yok ayrıca kimseyi silah zoruyla pvp serverlere çekmiyorlar pvp oynayan adam demekki server sahibi birşey yapmış onu etkilemiş ki gidip o oyunu oynuyor gamegamide serverleri kapatacagına birşey yapsında millet görsün oynasın oynucuyu boyle cekemezler ve pvp server oyuncularını eger gamegamide çekebilirse oyununa gerçekten onlar için ve oyuncular için kötü olucak neden dersen 2 3 guild var ismini vermiyi mzaten herkez biliyordur buyuk ıhtımal onalrda olucak bu guıldler oyuna yön veren oyuncualra yön veren guildlerdir genelde oyunun cok buyuk bir kitlesi bu guildlerdedir 2 3 kale savasından sonra sıkılıp oyunu bırakıcaklar global yagmuruna tutucaklar oyundaki normal oyucularda motivasyonu gidicek onlarında oyunu bırakmasına sebeb olucak her zaman bu muhabbet devam eder ve eger vurguncu diye bir laf varsa kesinlikle lisanslı ve isro gibi serverler VURGUNCU dur sen oyunun hiç kapanmadıgı için oynuyorsun galiba ama isroda her sene server acıyor o zaman oda vurguncu serveri kapatmamakmı vurguncu yapmıyor gel o zaman ben server acayım hiç kapatmıycam gel oyna bos serverde ? serverde player varsa zaten server sahibi oyunu kapatmaz dostum parasını kazanıyordur yoksa yapacak birşey yok kapatıcak bos serverı acık bırakıp napsın sen git muslugu acık bırak altında birşey olmasın bosa aksın :D

Yuppi

vsro.org
.
Alınan Beğeni
2,571
Ödül Puanları
113
dostum o kadar boş bir şey yazmışsınki öncelikle gamegami pvp serverleri kapatarak oyuncuları kendi serverine çekeceginimi sanıyorsun ? ve bunu yaparlarsa gamegami için taha kötü olucak inan pvp server oyuncuları sizin gibi 10 yıl bota koyup bos bos ekrana bakmayı seven insanlar degil bin lerce lirayı oyuna yatıran oyuncular degil 50 lira yatırıp krallar gibi oynudan keyfini alan oyunculardır hatta para bile yatırmasına gerek yok ayrıca kimseyi silah zoruyla pvp serverlere çekmiyorlar pvp oynayan adam demekki server sahibi birşey yapmış onu etkilemiş ki gidip o oyunu oynuyor gamegamide serverleri kapatacagına birşey yapsında millet görsün oynasın oynucuyu boyle cekemezler ve pvp server oyuncularını eger gamegamide çekebilirse oyununa gerçekten onlar için ve oyuncular için kötü olucak neden dersen 2 3 guild var ismini vermiyi mzaten herkez biliyordur buyuk ıhtımal onalrda olucak bu guıldler oyuna yön veren oyuncualra yön veren guildlerdir genelde oyunun cok buyuk bir kitlesi bu guildlerdedir 2 3 kale savasından sonra sıkılıp oyunu bırakıcaklar global yagmuruna tutucaklar oyundaki normal oyucularda motivasyonu gidicek onlarında oyunu bırakmasına sebeb olucak her zaman bu muhabbet devam eder ve eger vurguncu diye bir laf varsa kesinlikle lisanslı ve isro gibi serverler VURGUNCU dur sen oyunun hiç kapanmadıgı için oynuyorsun galiba ama isroda her sene server acıyor o zaman oda vurguncu serveri kapatmamakmı vurguncu yapmıyor gel o zaman ben server acayım hiç kapatmıycam gel oyna bos serverde ? serverde player varsa zaten server sahibi oyunu kapatmaz dostum parasını kazanıyordur yoksa yapacak birşey yok kapatıcak bos serverı acık bırakıp napsın sen git muslugu acık bırak altında birşey olmasın bosa aksın :D

Benim bildiğim kadarı ile PVP server oyuncuları oynamak için pay alan tayfa değil mi ya? Daha silkroad'ın z'sini bilmeyen tayfa değil mi? Bu güne kadar 4 server'da yöneticilik yaptım ne sorularla karşılaştığımı iyi biliyorum. PVP denen çöplük oyuncuların 3 kuruş 5 kuruş kazanayım hevesleri yüzüne var. Gamegami resmi bir oyun sunuyor merak etme senin bahsettiğin kitle bu sunuculara tutunamaz çünkü pay alamayacaklar :ROFLMAO:

Müco

.
Alınan Beğeni
68
Ödül Puanları
28

oyunu cacık etmeyecek ekipler ve gm lerin olmayacağına kaniyim , bu benim için yeterli bir sebep. İsroyu bırakma sebebimiz mail ile hesapların patlamış olması ve vsrofileslerine yayılmasıyla alternatif çoğalmış olmasıydı. İsrodan sonra Bu tür çapulcuların gezdiği hiçbir serverda oynamadım , oynadığım tek server bsilkroad. 8 yIldır açık server gerek oyun gerek gm kadrosu profesyonelliği tartışılmaya bile girilmez , oynamış olan az çok bilir. Şuan yeni serverdan umudum o ortamı yakalayacağını düşünüyorum. E
Eleştiriye Eyw da bilmişliğin kendine kalsın hacı neyin ne olacağını göreceğiz , Türkiye’deki ipini koparmış itler gibi dolaşan tiplemelerin sonunu getirdiğini görüyoruz. Çocukluğumuzdan sevdiğimiz Akşamları 2 saat Zevkine oynadığımız bir oyun. Beklentimiz bu kadar. Sonu gelenler düşünsün diğer mevzuları.

Alınan Beğeni
121
Ödül Puanları
43
Benim bildiğim kadarı ile PVP server oyuncuları oynamak için pay alan tayfa değil mi ya? Daha silkroad'ın z'sini bilmeyen tayfa değil mi? Bu güne kadar 4 server'da yöneticilik yaptım ne sorularla karşılaştığımı iyi biliyorum. PVP denen çöplük oyuncuların 3 kuruş 5 kuruş kazanayım hevesleri yüzüne var. Gamegami resmi bir oyun sunuyor merak etme senin bahsettiğin kitle bu sunuculara tutunamaz çünkü pay alamayacaklar :ROFLMAO:
öncelikle şöyle söyleyim ben tabiki isro oynadım hemde internet kafe zamanlarında 2000li yıllardan bahsediyorm 30 dakika oturup 15 dakika oyuna girmek için enter tusuna kagıt veya bozuk para sıkıstırıp oynayan 110 cap zamanına kadar oynadım ama sonra tabi pvp serverler cıktı ve isroda oynamanın ne kadar maliyetli oldugunu biliyoruz bende pvp sro oynuyordum nitekim güzeldi işten gelip raidcall vardı o zamanlar bir guildimiz vardı ama pay vs oyle bir muhabbet bizde hiç bir zaman olmadı olsada ben almazdım neyse bu pay konusu cok farklı bir konu ben sadece pvp server ve isro için konusmak istiyorum acıkcası sıkıntı su pvp server oynayan oyuncular isroya isro oynayan oyuncular pvp sroya laf ediyor abi kim ne oynamak istiyorsa oynasın bir birimize neden laf atıyoruz yok senin serverin kapanıyor 2 aya yok ordaki premium 250 tl felan bos oyunu oynayan oyuncu zaten oyunda ne oldugunu ne bittigini görebiliyor isteyen istedigi oyunu oynasın zevk meselesi.

Pixup

.
Alınan Beğeni
105
Ödül Puanları
18
8SoIbab.png

Silkroad Online Türkiye’den herkese merhaba,

Bildiğiniz üzere sunucu yapılandırması hakkında sizler tarafından gönderilen soruları derleyerek bir soru cevap dizisi hazırladık ve sunucu hakkında en doğru bilginin yine bizim tarafımızdan paylaşılması amacıyla sıklıkla bu cevapları sizlerle paylaşmayı uygun bulduk. Bu kapsamda bu paylaşımımızın içeriği; Sizlerden gelen sorular arasında büyük bir çoğunluğa sahip olan Şarj Sistemi hakkında.

3- Şarj sistemi olacak mı?

Bildiğiniz üzere Silkroad Online’da yıllar içerisinde birçok yenilik ve güncellemeler yapılmış ve bu yenilikler ile oyunun temel işleyişinde bazı değişikliklere gidilmişti.

Daha öncede ilan ettiğimiz gibi resmi Türkiye sunucularında oyunun orjinaline esasen Türk oyuncu portföyüne göre bazı değişiklikler yapmayı uygun gördük. Bu kapsamda Şarj sisteminin Resmi Türkiye sunucularında olmayacağını belirtmek isteriz.

Alınan Beğeni
123
Ödül Puanları
43
8SoIbab.png

Silkroad Online Türkiye’den herkese merhaba,

Bildiğiniz üzere sunucu yapılandırması hakkında sizler tarafından gönderilen soruları derleyerek bir soru cevap dizisi hazırladık ve sunucu hakkında en doğru bilginin yine bizim tarafımızdan paylaşılması amacıyla sıklıkla bu cevapları sizlerle paylaşmayı uygun bulduk. Bu kapsamda bu paylaşımımızın içeriği; Sizlerden gelen sorular arasında büyük bir çoğunluğa sahip olan Şarj Sistemi hakkında.

3- Şarj sistemi olacak mı?

Bildiğiniz üzere Silkroad Online’da yıllar içerisinde birçok yenilik ve güncellemeler yapılmış ve bu yenilikler ile oyunun temel işleyişinde bazı değişikliklere gidilmişti.

Daha öncede ilan ettiğimiz gibi resmi Türkiye sunucularında oyunun orjinaline esasen Türk oyuncu portföyüne göre bazı değişiklikler yapmayı uygun gördük. Bu kapsamda Şarj sisteminin Resmi Türkiye sunucularında olmayacağını belirtmek isteriz.

Son dönemde açtıkları tüm serverlarda bu şarj sistemi mevcuttu normalde. Ben burada da olacağını düşünüyordum ama adamlar derdimizin bu iğrenç sistem olmadığını izah edip şarj sistemini koydurmadıklarına göre söyledikleri ve istedikleri çoğu şeyi artık yaptırabileceklerini düşünüyorum. Güzel bir oyun büyük ihtimalle bizleri bekliyor..

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.