Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Görsel Anlatım BigBear Premium Version 2 Crack Nasıl Yapılır ?

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
8,894
Ödül Puanları
113
Programı Kullanmadan önce Settings Klasöründeki Config.ini
dosyasını kendinize göre düzenledikten sonra programı açınca Load demeyi unutmayınız

Öncelikle dnSpy-x86.exe programımızı yönetici olarak açalım aşağıdaki gibi .exe dosyamızı seçelim

2200

Açıldıktan sonra soldaki menüden sağ tıklayıp işaretlediğim yere tıklayınız.

2201

Ardından bizim ihtiyacımız olan altta seçtiğimiz satırları sileceğiz örnek olarak sileceğimiz satırlar alttadır

2202
Resimde işaretlediğim gibi silmek istediğimiz satırları seçip bu işaretlediğim butona basınız

2204

Böyle bir seçenek çıkacak burda yapacağınız işlem kolaylık olsun diye hazır seçili zaten siz sadece sağ tıklayıp kes diyip tamam diyiniz :D

2205

Aynı şeyi Environment::Exit satırlarınada uygulayalım

2206

Burdaki işimiz bitince Soldaki MainF tablosuna tıklayıp bekleyin decompile edilecek ardından bu satırlarada aynı şekilde yapalım ve exeyi kaydedelim

2207

Dosyayı kaydederken aynı isimde kaydeder varsayılan exe üzerine yazmaması için varsayılan isim değiştiriniz

2209

2208

Ardından programımız sorunsuz açılmaktadır

2210

Normalde internette gezenler sıkıntılıdır butonlar açılmaz :D sanırım dbden kaynaklı ama olsun siz kendiniz virüssüz bir exeyi nasıl crack yapacağınızı öğrenmiş oldunuz fazla uzun oldu biliyorum acemi olduğumdan nasıl kısa birşekilde anlatacağımı bilmiyorum kusura bakın.

Ekli dosyalar

• BigBear Premium Version 2.rar
    579.2 KB · Görüntüleme: 210
Ü

Üye silindi 1104

Zamanında paylaştığım eski konu fakat olsun siz kendiniz %100 virüssüz olan exede nasıl crack yapılabileceğinizi öğrenmiş oldunuz

2211

TRNaX

.
Alınan Beğeni
10
Ödül Puanları
8
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Programı Kullanmadan önce Settings Klasöründeki Config.ini
dosyasını kendinize göre düzenledikten sonra programı açınca Load demeyi unutmayınız

Öncelikle dnSpy-x86.exe programımızı yönetici olarak açalım aşağıdaki gibi .exe dosyamızı seçelim

Ekli dosyayı görüntüle 2200

Açıldıktan sonra soldaki menüden sağ tıklayıp işaretlediğim yere tıklayınız.

Ekli dosyayı görüntüle 2201

Ardından bizim ihtiyacımız olan altta seçtiğimiz satırları sileceğiz örnek olarak sileceğimiz satırlar alttadır

Ekli dosyayı görüntüle 2202
Resimde işaretlediğim gibi silmek istediğimiz satırları seçip bu işaretlediğim butona basınız

Ekli dosyayı görüntüle 2204

Böyle bir seçenek çıkacak burda yapacağınız işlem kolaylık olsun diye hazır seçili zaten siz sadece sağ tıklayıp kes diyip tamam diyiniz :D

Ekli dosyayı görüntüle 2205

Aynı şeyi Environment::Exit satırlarınada uygulayalım

Ekli dosyayı görüntüle 2206

Burdaki işimiz bitince Soldaki MainF tablosuna tıklayıp bekleyin decompile edilecek ardından bu satırlarada aynı şekilde yapalım ve exeyi kaydedelim

Ekli dosyayı görüntüle 2207

Dosyayı kaydederken aynı isimde kaydeder varsayılan exe üzerine yazmaması için varsayılan isim değiştiriniz

Ekli dosyayı görüntüle 2209

Ekli dosyayı görüntüle 2208

Ardından programımız sorunsuz açılmaktadır

Ekli dosyayı görüntüle 2210

Normalde internette gezenler sıkıntılıdır butonlar açılmaz :D sanırım dbden kaynaklı ama olsun siz kendiniz virüssüz bir exeyi nasıl crack yapacağınızı öğrenmiş oldunuz fazla uzun oldu biliyorum acemi olduğumdan nasıl kısa birşekilde anlatacağımı bilmiyorum kusura bakın.
bence güzel anlatmışsın hiç kod yazmayı bilmeyen bir insan bile yapar fakat biraz daha açıklasan güzel olurdu misal
-*********** --bu satırdaki kodlar lisans kısmı falan gibi

Ü

Üye silindi 1104

bilgim olmadığından fazla seçenek bile kaldırmış olabilirim normalde normal exe açınca açılmıyor anlık kapanıyor gibiydi exit sadece kaldırsak bile açılırdı belki o yüzden orda gördüklerimi kaldırdım bende :D

snayls

Silkroad Manager
.
Alınan Beğeni
606
Ödül Puanları
93
DB si 2014 den export edilmiş birisi onju 2012 uyumlu export edebilir mi 2014 yüklü değil bende

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.