Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Paylaşım BigBear vSRO Ücretsiz Auto Event Bot [ All Event In One Program ] Gelişmiş!

Alınan Beğeni
22
Ödül Puanları
8
Bugün deneme fırsatı bulduğum ücretsiz vSRO Auto Event Programını sizlerle paylaşmak istiyorum... Program crackli bir sürümdür yani normalde lisanslı satılan gelişmiş bir event programını içerisinde survival event - LMS ve bir çok eventi barındırmaktadır. Fırsat buldukça resimlerle konuyu güncelleyeceğiz.
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,639
Ödül Puanları
605
Deneme sonuçlarını resimli şekilde programdan ve oyundan detaylı şekilde anlatırsanız iyi olur. Konusu zaten mevcuttu yoksa güzel bir anlatım, güzel bir tanıtım bekliyorum sizden. :)(y)

Alınan Beğeni
22
Ödül Puanları
8
Deneme sonuçlarını resimli şekilde programdan ve oyundan detaylı şekilde anlatırsanız iyi olur. Konusu zaten mevcuttu yoksa güzel bir anlatım, güzel bir tanıtım bekliyorum sizden. :)(y)
v2 si varmıydı bilmiyordum v1 sanmıştım hemen atacağım

Ü

Üye silindi 340

rahatsız olanlar için açılıştaki uyarı butonunu kaldırabilirim tıkladığınız gibi açılır direk

Ü

Üye silindi 340

boş bir sunucu bulsam test edip düzenleyip paylaşırımda bakalım bir ara alırsam sunucu orda test edip düzenleyip paylaşrıım pcde dosyala hazır fakat hiç tıklayıp açmak içimden gelmiyor gece vardiyası olduğumdan dolayı :D

Alınan Beğeni
22
Ödül Puanları
8
boş bir sunucu bulsam test edip düzenleyip paylaşırımda bakalım bir ara alırsam sunucu orda test edip düzenleyip paylaşrıım pcde dosyala hazır fakat hiç tıklayıp açmak içimden gelmiyor gece vardiyası olduğumdan dolayı :D
teşekkürler reesimler için :)

Alınan Beğeni
34
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
prgramı çalıştıran varsa bilgi vere bilirmi ?

B

bardo41

Acık kaynak kodu olmadığı için kulanmanızı pek tavsiye etmem çünkü içerisinde ne olundugu bilinmiyor yarardan çok zararıda olabilir.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.