Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Bildiginiz Ücretsiz Guard varmı Suan ?

MarsEDIT

Premium
.
Alınan Beğeni
1,050
Ödül Puanları
93
Arkadaslar Şuan Sadece Edit yapiorum
Editlerimi bitirip Oyunu Açacağım Zamana Kadar ..

Ücretsiz kullnacağım Bildiginiz Guard varmı ?

Çünkü Sadece Bende olsam Serverde Mk 😁 ..
Exploit Saldırısı Geliyor 3-4 Saat Game Serverin Olduğu Sütun Yeşil Yanmıyor oyuna giremiyorum

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,686
Ödül Puanları
605

MarsEDIT

Premium
.
Alınan Beğeni
1,050
Ödül Puanları
93
Kurulumunu Yapamadım Spare İçinde Databasesi Yok ve Kurulumu Birazcıkta olsa anlatma şansın varmı ?

Ü

Üye silindi 3096

Kurulumunu Yapamadım Spare İçinde Databasesi Yok ve Kurulumu Birazcıkta olsa anlatma şansın varmı ?
Birşey soracam svde tek sen varsan exploit saldırısı nasıl geliyor ekran görüntüsü mü alıp paylaşıyorsun edit yaparken uzak masaüstü ip adresini gördüler ise zaten ip adresini değiştir öncelikle 🤔
Oyunun ip adresi tek sendeyse nasıl girsinler en fazla ip adresin sabit ise portlardan Scope yapıp kendi ip adresini eklersin istediği kadar exploit denesin (oyun sadece sana açık olacak çünkü ) 😃

sarkolata

.
Developer
Alınan Beğeni
790
Ödül Puanları
93
Birşey soracam svde tek sen varsan exploit saldırısı nasıl geliyor ekran görüntüsü mü alıp paylaşıyorsun edit yaparken uzak masaüstü ip adresini gördüler ise zaten ip adresini değiştir öncelikle 🤔
Oyunun ip adresi tek sendeyse nasıl girsinler en fazla ip adresin sabit ise portlardan Scope yapıp kendi ip adresini eklersin istediği kadar exploit denesin (oyun sadece sana açık olacak çünkü ) 😃
Bir 'editör' grubuna nasıl bir algı yerleşmişse artık, db hatalarından, donanımdan, modül hatalarından asla çökmez diye düşünüyorlar. Ne olursa olsun her şey saldırı, exploit.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.