vsro
vsro
vsrovsro
vsrovsro
vsro
vsro

Duyuru Bilinen PurePanel sorunları;

vsro

Spare

Machine Man
.
.
Alınan Beğeni
2,434
Merhabalar arkadaşlar,

Lütfen konu altına bildiğiniz PurePanel sorunlarını yazınız. Bir liste yapacağız ve paneldeki sorunları fixleyeceğiz. Karşılaştığınız baştan sona her hatayı bildirebilirsiniz.

Alınan Beğeni
50
Merhabalar arkadaşlar,

Lütfen konu altına bildiğiniz PurePanel sorunlarını yazınız. Bir liste yapacağız ve paneldeki sorunları fixleyeceğiz. Karşılaştığınız baştan sona her hatayı bildirebilirsiniz.
Sorunları bulun bende fixleme konusunda gereken yardımı yapabilirim :)

Elanor

.
Alınan Beğeni
45
Panel4 e en uyumlu olanı bunu bulabilmiştim zamanında. Var olan blue ları göstermiyor sadece tek eksiği o.

Aynı temayı kullanan varsa buyursun :)

Alınan Beğeni
50
Panel4 e en uyumlu olanı bunu bulabilmiştim zamanında. Var olan blue ları göstermiyor sadece tek eksiği o.

Eğer blueler için diyorsan ve o karakter serverin sitesinden kayıt almadıysa şu queryi okut

Truncate table Panel..user_settings

insert into Panel..user_settings (jid,detay,job,gold,tarih) select JID,1,1,1,getdate() from SRO_VT_ACCOUNT..TB_User

Alınan Beğeni
1,593
Top 10 Kısmındaki sorun gözükmüyor
Sıralamada bi guild ismine tıklayınca anasayfaya atıyor
fakat

3863

ServerEdit

Php Coder
.
Alınan Beğeni
298

Eksik dosya'yı atmışsın
En son attığım blue ekleme dosyalarını kullan blue ve özellikleri ozaman gelir

Son düzenleme:
Alınan Beğeni
1,593
ranks.php ye girin guild-mini ye geçiş yapın orada query de yüksek ihtimalle guild id yok yada girilen değer yanlış sen bir bak çözemezsen oradan ss at hatayı net söyleyeyim
teşekkürlerde sorun bende değil genel sorunu söyledim . bendeki düzgün zaten :D

takiru

ɢтғc вαrмeɴ
.
Alınan Beğeni
759

Bu tablo top 5 değilde son 5 i gösteriyor 😃 çözüm yolu varmı ? Harici olarak etkinlik takvimi saati gelen etkinliği aktif diye göstermiyor, saati gelice direk listeden siliyor.

Alınan Beğeni
50

Bu tablo top 5 değilde son 5 i gösteriyor 😃 çözüm yolu varmı ? Harici olarak etkinlik takvimi saati gelen etkinliği aktif diye göstermiyor, saati gelice direk listeden siliyor.
Hayır silmez silmesinin nedeni cache klasörüne yetki verin cachede çalışmazsa zaten sqliniz baya bir şişer.

Top 5 rank hakkında sorduğunu anlamadim daha detaylı anlatırsan yardımcı olabilirim.

Üst Alt